Jovic neemt rugnummer Dost over bij terugkeer in Frankfurt
FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalclub Eintracht Frankfurt heeft de komst van Luka Jovic afgerond. De nummer 9 van de Bundesliga huurt de Servische spits voor de rest van het seizoen van Real Madrid. Jovic is de opvolger van Bas Dost, die onlangs overstapte naar de Belgische kampioen Club Brugge. De 23-jarige international neemt ook het rugnummer 9 over van Dost.
Jovic ging in 2019 voor 60 miljoen euro van Frankfurt naar Madrid, maar wist in de Spaanse hoofdstad geen basisplaats te veroveren. De Serviër speelde dit seizoen pas vier competitieduels voor Real. In zijn eerste jaar in Madrid tekende hij in zeventien wedstrijden voor twee treffers. Voor Frankfurt had Jovic in twee jaar 25 competitiedoelpunten gemaakt.
Omdat de spits in oktober vorig jaar al besmet raakte met het coronavirus, hoeft hij nu bij aankomst in Duitsland niet in quarantaine. Jovic zou zondag tegen Schalke 04 al kunnen debuteren.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
32 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.
2 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.
3 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
21 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
1 dag geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 dag geleden