Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jovic neemt rugnummer Dost over bij terugkeer in Frankfurt

Jovic neemt rugnummer Dost over bij terugkeer in Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalclub Eintracht Frankfurt heeft de komst van Luka Jovic afgerond. De nummer 9 van de Bundesliga huurt de Servische spits voor de rest van het seizoen van Real Madrid. Jovic is de opvolger van Bas Dost, die onlangs overstapte naar de Belgische kampioen Club Brugge. De 23-jarige international neemt ook het rugnummer 9 over van Dost.

Jovic ging in 2019 voor 60 miljoen euro van Frankfurt naar Madrid, maar wist in de Spaanse hoofdstad geen basisplaats te veroveren. De Serviër speelde dit seizoen pas vier competitieduels voor Real. In zijn eerste jaar in Madrid tekende hij in zeventien wedstrijden voor twee treffers. Voor Frankfurt had Jovic in twee jaar 25 competitiedoelpunten gemaakt.

Omdat de spits in oktober vorig jaar al besmet raakte met het coronavirus, hoeft hij nu bij aankomst in Duitsland niet in quarantaine. Jovic zou zondag tegen Schalke 04 al kunnen debuteren.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

6 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

7 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

8 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

8 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

12 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

12 uur geleden