Jørgensen haakt vlak voor de aftrap af bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat heeft vlak voor de aftrap van de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag een wijziging moeten doorvoeren in het elftal van Feyenoord. Spits Nicolai Jørgensen haakte geblesseerd af tijdens de warming-up. De jonge Slowaak Robert Bozenik verving de Deen in de basis.
Advocaat kon ook geen beroep doen op de geblesseerde middenvelder Mark Diemers. Jens Toornstra keerde daarom terug in de basis. "We spelen nu grotendeels met het elftal waarmee we vorig seizoen ook speelden", zei de Hagenaar op zijn 73e verjaardag.
Lutsharel Geertruida vervangt centraal achterin de geblesseerde Eric Botteghin. Daardoor komt aan de rechterkant een plek vrij voor Bart Nieuwkoop. Bij ADO Den Haag is spits Michiel Kramer (ex-Feyenoord) naar de bank verwezen. Jonas Arweiler krijgt een kans in de basis. Kees de Boer en Amar Catic zijn ook nieuw in het elftal van trainer Aleksandar Rankovic.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.
2 uur geledenGENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.
2 uur geleden