Jørgensen haakt vlak voor de aftrap af bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat heeft vlak voor de aftrap van de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag een wijziging moeten doorvoeren in het elftal van Feyenoord. Spits Nicolai Jørgensen haakte geblesseerd af tijdens de warming-up. De jonge Slowaak Robert Bozenik verving de Deen in de basis.
Advocaat kon ook geen beroep doen op de geblesseerde middenvelder Mark Diemers. Jens Toornstra keerde daarom terug in de basis. "We spelen nu grotendeels met het elftal waarmee we vorig seizoen ook speelden", zei de Hagenaar op zijn 73e verjaardag.
Lutsharel Geertruida vervangt centraal achterin de geblesseerde Eric Botteghin. Daardoor komt aan de rechterkant een plek vrij voor Bart Nieuwkoop. Bij ADO Den Haag is spits Michiel Kramer (ex-Feyenoord) naar de bank verwezen. Jonas Arweiler krijgt een kans in de basis. Kees de Boer en Amar Catic zijn ook nieuw in het elftal van trainer Aleksandar Rankovic.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
6 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
16 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
16 uur geleden