Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Jordi Cruijff wordt bondscoach Ecuador'

'Jordi Cruijff wordt bondscoach Ecuador'

QUITO (ANP) - Jordi Cruijff staat voor zijn eerste klus als bondscoach. Volgens diverse Spaanse media gaat de 45-jarige Nederlander de nationale ploeg van Ecuador onder zijn hoede nemen. Hij vertrok vorige maand bij de Chinese club Chongqing Dangdai Lifan, waar hij bijna anderhalf jaar als trainer had gewerkt.

De nationale voetbalbond van Ecuador heeft de aanstelling van Cruijff nog niet bevestigd. Donderdag werd met Antonio Cordón wel een nieuwe technisch directeur gepresenteerd. De eerste opdracht van de Spanjaard is het aanstellen van een nieuwe bondscoach. Cordón haalde Cruijff in augustus 2018 naar China. Hij werkte toen als directeur bij Chongqing Dangdai Lifan. Het lijkt een kwestie van tijd tot de Spanjaard de zoon van de beroemde nummer 14 ook aanstelt bij Ecuador.

Het Zuid-Amerikaanse land ontbrak op het laatste WK. Ecuador begint de kwalificatiereeks voor het WK 2022 in Qatar eind maart tegen Argentinië.

Meer uit Voetbal

Zeefuik belangrijk voor Fortuna in gewonnen uitduel met Groningen

GRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.

8 minuten geleden
Feyenoord: opleggen stadionverboden om vuurwerkgeweld kost tijd

ROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.

4 uur geleden
Feyenoord heeft tientallen mensen in beeld na vuurwerkgeweld

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Van Bronckhorst kijkt uit naar ontmoeting met droomclub Barcelona

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."

6 uur geleden
Van Bronckhorst vindt aandacht voor vuurwerkgeweld terecht

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.

7 uur geleden
Ajax tegen Atalanta in Conference League, Twente treft Freiburg

MONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.

8 uur geleden
AZ en NEC treffen onder meer Juventus en Benfica in Europa League

MONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.

8 uur geleden