Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Jordi Cruijff wordt bondscoach Ecuador'

'Jordi Cruijff wordt bondscoach Ecuador'

QUITO (ANP) - Jordi Cruijff staat voor zijn eerste klus als bondscoach. Volgens diverse Spaanse media gaat de 45-jarige Nederlander de nationale ploeg van Ecuador onder zijn hoede nemen. Hij vertrok vorige maand bij de Chinese club Chongqing Dangdai Lifan, waar hij bijna anderhalf jaar als trainer had gewerkt.

De nationale voetbalbond van Ecuador heeft de aanstelling van Cruijff nog niet bevestigd. Donderdag werd met Antonio Cordón wel een nieuwe technisch directeur gepresenteerd. De eerste opdracht van de Spanjaard is het aanstellen van een nieuwe bondscoach. Cordón haalde Cruijff in augustus 2018 naar China. Hij werkte toen als directeur bij Chongqing Dangdai Lifan. Het lijkt een kwestie van tijd tot de Spanjaard de zoon van de beroemde nummer 14 ook aanstelt bij Ecuador.

Het Zuid-Amerikaanse land ontbrak op het laatste WK. Ecuador begint de kwalificatiereeks voor het WK 2022 in Qatar eind maart tegen Argentinië.

Meer uit Voetbal

Opgeleefd Zwolle laat FC Utrecht in blessuretijd langszij komen

UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle is aardig opgeleefd onder interim-trainer Dennis van der Ree. De club leek na een treffer van de ingevallen Elias Sørensen op weg naar een uitzege op FC Utrecht. Sem van Duijn maakte echter in blessuretijd nog gelijk (1-1).

1 uur geleden
Arsenal klopt Everton en dicht gat met koploper Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is zaterdag na een 2-0-thuisoverwinning op Everton in punten op gelijke hoogte gekomen met koploper Manchester City, dat eerder op de dag zijn eerste competitienederlaag van het seizoen leed. Zowel regerend landskampioen Arsenal als de club uit Manchester heeft nu 21 punten uit acht duels. City, dat bij Aston Villa met 2-1 onderuitging, blijft koploper in de Premier League op basis van doelsaldo.

1 uur geleden
Manchester City lijdt bij Aston Villa eerste competitienederlaag

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft op bezoek bij Aston Villa de eerste nederlaag van het seizoen geleden. Op Villa Park werd het 2-1. City blijft met 21 punten voorlopig koploper in de Premier League. Nummer 2 Arsenal, dat later op zaterdag Everton ontvangt, kan op gelijke hoogte komen. Aston Villa is door de overwinning voorlopig van de twaalfde naar de zesde plaats geklommen.

4 uur geleden
FIFA-baas Infantino zegt dat overgrote meerderheid hem steunt

LONDEN (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino stelt dat hij kan rekenen op steun van een "overgrote meerderheid" in de voetbalwereld. De Zwitser zei dat tegen de BBC in aanloop naar 18 november, de deadline waarop kandidaten zich kunnen melden voor de voorzittersverkiezing in maart 2027.

6 uur geleden
Bayern-trainer Kompany stabiel, maar blijft nog wel in ziekenhuis

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München verkeert in een stabiele toestand, maar zal nog wel enkele dagen in het ziekenhuis blijven. Dat heeft sportdirecteur Max Eberl laten weten aan persbureau DPA. De 40-jarige Kompany werd vrijdag onwel bij het bekijken van een training en zakte ineen.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles wint tegen Telstar voor het eerst in twee maanden

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft vrijdagavond in de Eredivisie met 3-2 gewonnen van Telstar. Het was de eerste overwinning in twee maanden tijd voor de club uit Deventer. Go Ahead heeft nu 14 punten uit tien wedstrijden en staat daarmee voorlopig achtste. Telstar blijft steken op 6 punten en staat zestiende.

22 uur geleden
Bayern-trainer Kompany ineengezakt en naar ziekenhuis gebracht

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is vrijdag bij een training onwel geworden en naar het ziekenhuis gebracht. De coach wordt in het ziekenhuis onderzocht en gemonitord, zo meldt de Duitse landskampioen.

1 dag geleden