Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jordi Cruijff stopt als trainer in China

Jordi Cruijff stopt als trainer in China

CHONGQING (ANP) - Trainer Jordi Cruijff vertrekt bij de Chinese club Chongqing Dangdai Lifan. De 45-jarige Amsterdammer vindt het na een dienstverband van bijna anderhalf jaar tijd voor een nieuwe uitdaging. De ploeg van Cruijff eindigde dit jaar op de tiende plaats in de Super League, de hoogste afdeling in China.

Cruijff ging in augustus vorig jaar aan de slag bij de club uit Chongqing. De ploeg stond toen onderin en streed tegen degradatie, maar onder leiding van Cruijff wist Chongqing zich op het nippertje te handhaven. Het contract van de zoon van de beroemde nummer 14 werd daardoor automatisch met een jaar verlengd.

"Het is nu tijd voor nieuwe uitdagingen, maar Chongqing Dangdai Lifan blijft voor altijd onderdeel van mijn voetbalfamilie", schreef Cruijff in een dankwoord op Instagram. De oud-speler van onder meer FC Barcelona en Manchester United werkte eerder als technisch directeur bij AEK Larnaca en Maccabi Tel Aviv.

Meer uit Voetbal

Wolfsburg ontslaat ook trainer Bauer, de opvolger van Simonis

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Bundesligaclub VfL Wolfsburg heeft na enkele maanden trainer Daniel Bauer alweer opzijgeschoven. Hij volgde in november de ontslagen Nederlander Paul Simonis op, maar kon de club niet beter laten voetballen. Wolfsburg verloor zaterdag met 2-1 van HSV en verkeert in degradatiezorgen.

1 uur geleden
Messi is op 899 doelpunten gekomen

BALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.

2 uur geleden
Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

10 uur geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

12 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

12 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

13 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

13 uur geleden