Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jordi Cruijff stopt als trainer in China

Jordi Cruijff stopt als trainer in China

CHONGQING (ANP) - Trainer Jordi Cruijff vertrekt bij de Chinese club Chongqing Dangdai Lifan. De 45-jarige Amsterdammer vindt het na een dienstverband van bijna anderhalf jaar tijd voor een nieuwe uitdaging. De ploeg van Cruijff eindigde dit jaar op de tiende plaats in de Super League, de hoogste afdeling in China.

Cruijff ging in augustus vorig jaar aan de slag bij de club uit Chongqing. De ploeg stond toen onderin en streed tegen degradatie, maar onder leiding van Cruijff wist Chongqing zich op het nippertje te handhaven. Het contract van de zoon van de beroemde nummer 14 werd daardoor automatisch met een jaar verlengd.

"Het is nu tijd voor nieuwe uitdagingen, maar Chongqing Dangdai Lifan blijft voor altijd onderdeel van mijn voetbalfamilie", schreef Cruijff in een dankwoord op Instagram. De oud-speler van onder meer FC Barcelona en Manchester United werkte eerder als technisch directeur bij AEK Larnaca en Maccabi Tel Aviv.

Meer uit Voetbal

PSV langer door met Braziliaan Mauro Júnior

EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat langer door met Mauro Júnior. De 25-jarige Braziliaan heeft zijn aflopende contract bij de Eindhovenaren verlengd tot de zomer van 2029.

25 minuten geleden
Ancelotti verwacht dat Mbappé bekerfinale tegen Barcelona haalt

MADRID (ANP) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti denkt dat Kylian Mbappé voldoende hersteld is om zaterdag te kunnen spelen in de bekerfinale tegen FC Barcelona. De Franse aanvaller werd vorige week met een enkelblessure gewisseld tijdens de wedstrijd in de Champions League tegen Arsenal. Hij mist na de competitiewedstrijd tegen Athletic ook het competitieduel met Getafe van woensdag.

40 minuten geleden
UEFA keert miljoenen uit aan clubs voor uitlenen internationals

NYON (ANP) - De UEFA heeft over de periode 2020-2024 iets meer dan 6,5 miljoen euro betaald aan Nederlandse voetbalclubs ter compensatie voor het afstaan van spelers voor nationale teams. De Europese voetbalunie gaf dinsdag de cijfers prijs. In totaal kregen meer dan negenhonderd Europese clubs samen 233 miljoen euro overgemaakt.

2 uur geleden
Union wekt woede in Belgisch voetbal met onsportieve actie

BRUSSEL (ANP/RTR) - Voetbalclub Union Sint-Gillis is in België in opspraak geraakt na een onsportieve actie in de slotfase van het duel uit de play-offs om de titel met Racing Genk. Diep in de extra tijd wilde thuisclub Genk bij een 2-1-achterstand nog een keer aanzetten voor een aanval, toen vanaf de bank van de Brusselse club een bal in het veld werd gegooid. Daarop werd het spel stilgelegd, was het gevaar voorbij en viel ook in de resterende tijd de gelijkmaker niet.

5 uur geleden
Martins Indi wil 'emotionele mokerslag' met AZ snel plek geven

ROTTERDAM (ANP) - Bruno Martins Indi kon de pijnlijke nederlaag tegen Go Ahead Eagles in de finale van de KNVB-beker maar moeilijk een plek geven. "Dit komt zeker hard aan. Het is een emotionele mokerslag", vertelde de aanvoerder van AZ in de catacomben van De Kuip.

15 uur geleden
Nottingham Forest weer derde na zege op Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Nottingham Forest heeft door de zege bij Tottenham Hotspur de derde plaats in de Premier League heroverd. De ploeg van coach Nuno won met 2-1 in Londen.

15 uur geleden
Aanvoerder Deijl: dit betekent zo veel voor Deventer en Go Ahead

ROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl maakte al gauw na de zenuwslopende bekerfinale tussen Go Ahead Eagles en AZ een rustige indruk. "Misschien denken mensen dat ik gek ben. Maar sorry, zo ben ik nu eenmaal", aldus de aanvoerder op een persconferentie in De Kuip.

15 uur geleden