Jordanië ten koste van Zuid-Korea naar finale Azië Cup
AL RAYYAN (ANP) - Jordanië heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de Azië Cup. De nummer 87 van de wereld versloeg in Qatar het Zuid-Korea van bondscoach Jürgen Klinsmann met 2-0.
Yazan Al Namat zette Jordanië op voorsprong in de 53e minuut, waarna Musa Tamari even later de 2-0 maakte. Hoewel topspits Son Heung-min van Tottenham Hotspur de hele wedstrijd speelde, kwam Zuid-Korea niet meer tot scoren.
Zuid-Korea, dat op het laatste WK nog de achtste finales haalde, kende een moeizaam toernooi. De ploeg boekte maar één zege in de groepsfase, waarna er strafschoppen nodig waren tegen Saudi-Arabië en een verlenging tegen Australië.
Jordanië treft in de finale van zaterdag de winnaar van het duel tussen Iran en Qatar, dat woensdag op het programma staat.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
11 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
11 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
13 uur geleden