Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jordanië ten koste van Zuid-Korea naar finale Azië Cup

Jordanië ten koste van Zuid-Korea naar finale Azië Cup

AL RAYYAN (ANP) - Jordanië heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de Azië Cup. De nummer 87 van de wereld versloeg in Qatar het Zuid-Korea van bondscoach Jürgen Klinsmann met 2-0.

Yazan Al Namat zette Jordanië op voorsprong in de 53e minuut, waarna Musa Tamari even later de 2-0 maakte. Hoewel topspits Son Heung-min van Tottenham Hotspur de hele wedstrijd speelde, kwam Zuid-Korea niet meer tot scoren.

Zuid-Korea, dat op het laatste WK nog de achtste finales haalde, kende een moeizaam toernooi. De ploeg boekte maar één zege in de groepsfase, waarna er strafschoppen nodig waren tegen Saudi-Arabië en een verlenging tegen Australië.

Jordanië treft in de finale van zaterdag de winnaar van het duel tussen Iran en Qatar, dat woensdag op het programma staat.

Meer uit Voetbal

Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

15 minuten geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

16 minuten geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

59 minuten geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

1 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

1 uur geleden
Romário zegt om medische redenen af voor boekpresentatie bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.

2 uur geleden
Ronaldo hoeft geen WK-duels te missen na rode kaart voor elleboog

ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.

3 uur geleden