Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jonker gaat derde seizoen in als hoofdtrainer Telstar

Jonker gaat derde seizoen in als hoofdtrainer Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Andries Jonker is ook volgend seizoen de hoofdtrainer en technisch directeur van Telstar. De 58-jarige Amsterdammer heeft met de leiding van de club uit de Keuken Kampioen Divisie overeenstemming bereikt over contractverlenging voor één jaar. Telstar eindigde dit jaar op de dertiende plaats.

Jonker volgde Mike Snoei in de zomer van 2019 op bij Telstar. Hij werd niet alleen trainer, maar ook technisch directeur in Velsen-Zuid. Jonker was eerder hoofdtrainer van onder meer FC Volendam, MVV, Willem II en VfL Wolfsburg. Hij werkte ook bij FC Barcelona, Bayern München, Arsenal en de KNVB.

"Als ik aan Andries denk, dan denk ik aan een vakman en een toegewijde afmaker", zegt algemeen directeur Pieter de Waard van Telstar. "In een ongekende periode heeft hij samen met zijn staf mooie prestaties neergezet, de spelers het beste uit zichzelf laten halen en is hij aanjager geweest van onderdelen van ons beleidsplan 2026. Wij hebben er dan ook het volste vertrouwen in dat Andries deze lijn doortrekt in het nieuwe seizoen en nog vele jaren daarna."

Meer uit Voetbal

City-trainer Maresca looft spelers na zege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.

30 minuten geleden
Manchester City wint na rode kaart Gravenberch ruim bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.

4 uur geleden
FC Groningen boekt in Eredivisie ruime zege bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.

4 uur geleden
Lazio na thuiszege op Monza naast koploper Inter in Serie A

ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).

6 uur geleden
SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

7 uur geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

7 uur geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

7 uur geleden