Jonker gaat derde seizoen in als hoofdtrainer Telstar
VELSEN-ZUID (ANP) - Andries Jonker is ook volgend seizoen de hoofdtrainer en technisch directeur van Telstar. De 58-jarige Amsterdammer heeft met de leiding van de club uit de Keuken Kampioen Divisie overeenstemming bereikt over contractverlenging voor één jaar. Telstar eindigde dit jaar op de dertiende plaats.
Jonker volgde Mike Snoei in de zomer van 2019 op bij Telstar. Hij werd niet alleen trainer, maar ook technisch directeur in Velsen-Zuid. Jonker was eerder hoofdtrainer van onder meer FC Volendam, MVV, Willem II en VfL Wolfsburg. Hij werkte ook bij FC Barcelona, Bayern München, Arsenal en de KNVB.
"Als ik aan Andries denk, dan denk ik aan een vakman en een toegewijde afmaker", zegt algemeen directeur Pieter de Waard van Telstar. "In een ongekende periode heeft hij samen met zijn staf mooie prestaties neergezet, de spelers het beste uit zichzelf laten halen en is hij aanjager geweest van onderdelen van ons beleidsplan 2026. Wij hebben er dan ook het volste vertrouwen in dat Andries deze lijn doortrekt in het nieuwe seizoen en nog vele jaren daarna."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbondscoach Mohamed Ouahbi zegt dat Sofyan Amrabat bedankt heeft voor het Marokkaanse elftal omdat hij vindt dat hij te weinig speeltijd krijgt. Dat zei hij tijdens een persconferentie waar hij zijn selectie bekendmaakte voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana.
46 minuten geledenRABAT (ANP) - Ajacied Abdellah Ouazane is voor het eerst opgeroepen voor het nationale elftal van Marokko. De 17-jarige geboren Amsterdammer hoort bij de selectie voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana van de komende weken.
4 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - Jürgen Klopp heeft Ajax-doelman Marc ter Stegen opgeroepen voor zijn eerste wedstrijden als bondscoach van de Duitse voetballers. Klopp debuteert volgende week donderdag in het Nations Leagueduel met Oranje, drie dagen later gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Griekenland.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Oud-international Winston Bogarde volgt Leeroy Echteld op als assistent-trainer bij Jong Oranje. Echteld werkt sinds begin dit jaar als hoofdtrainer bij AZ. Bij Jong Oranje bestaat de technische staf van bondscoach Michael Reiziger nu uit assistent-trainers Said Bakkati en Bogarde en keeperstrainer Khalid Benlahsen.
7 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft met zijn honderdste treffer voor Inter Miami bijgedragen aan het veroveren van de Campeones Cup. In het duel van de Amerikaanse kampioen met de Mexicaanse kampioen Cruz Azul (2-0) verzorgde de 39-jarige Argentijn halverwege de eerste helft de openingstreffer met een kopbal. Bij de 2-0 van de Braziliaan Casemiro was Messi de aangever.
8 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Memphis Depay is met zijn Braziliaanse club Corinthians uitgeschakeld in de kwartfinales van de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse Champions League. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal miste in het thuisduel met het Argentijnse Estudiantes in de elfde minuut van de blessuretijd een strafschop, waardoor Corinthians geen verlenging afdwong: 0-1. De Argentijn Alexis Castro maakte in de 87e minuut het enige doelpunt, wat genoeg was na de 1-1 uit het heenduel.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn zesde wedstrijd in La Liga met ruime cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Hansi Flick was voor eigen publiek met 7-2 te sterk voor het gepromoveerde Racing Santander. Aanvoerder Raphinha was goed voor een hattrick.
17 uur geleden