Jongste debutant ooit bij Spurs scoort ook nog in FA Cup
CROSBY (ANP) - Alfie Devine heeft van zijn debuut bij Tottenham Hotspur een gedenkwaardige gebeurtenis gemaakt. De jeugdige middenvelder mocht in de bekerwedstrijd tegen de veredelde amateurs van Marine (0-5) na de rust invallen. Met 16 jaar en 162 dagen was hij de jongste debutant ooit bij de Spurs in een officiële wedstrijd. Devine luisterde zijn primeur ook nog eens op met een treffer.
Carlos Vinícius beleefde eveneens een heuglijke avond in Crosby. De Braziliaanse aanvaller scoorde drie keer voor Tottenham, waarbij Steven Bergwijn ontbrak in de selectie.
Marine komt uit op het achtste niveau in Engeland. De bescheiden voetbalclub verkocht ruim 20.000 virtuele toegangsbewijzen voor het bekerduel met de nummer 4 van de Premier League in de derde ronde. Daarmee hield de thuisclub toch nog een flink bedrag over aan het duel achter gesloten deuren.
Nooit eerder in de historie van de befaamde FA Cup was het verschil tussen twee tegenstanders op papier, met 160 plaatsen, zo groot.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
2 uur geledenSINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
1 dag geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
1 dag geleden