Jonge aanvaller Meerdink op huurbasis van AZ naar Vitesse
ARNHEM (ANP) - Vitesse huurt Mexx Meerdink tot komende zomer van AZ. De 20-jarige aanvaller speelde dit seizoen vooral voor Jong AZ en kwam twee keer in actie voor de hoofdmacht van de Alkmaarders.
"Vanaf het eerste moment voelde het goed bij Vitesse", zei Meerdink op de website van de club. "Ik ben ontzettend blij met de kans en hoop de komende maanden belangrijk te kunnen zijn voor het team. Met het gevoel zit het goed. De club, het team, de staf, supporters: iedereen wil knokken voor het geel-zwart. Daar maak ik graag onderdeel van uit."
Technisch directeur Benjamin Schmedes is blij met de komst van een extra aanvaller. "Het is geen geheim dat onze voorhoede versterking nodig had. Mexx is echt een talent en we zijn ontzettend blij dat hij voor Vitesse heeft gekozen", aldus Schmedes.
Vitesse staat laatste in de Eredivisie. De ploeg maakte tot op heden slechts dertien doelpunten in negentien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
25 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
3 uur geleden