Jonge aanvaller Meerdink op huurbasis van AZ naar Vitesse
ARNHEM (ANP) - Vitesse huurt Mexx Meerdink tot komende zomer van AZ. De 20-jarige aanvaller speelde dit seizoen vooral voor Jong AZ en kwam twee keer in actie voor de hoofdmacht van de Alkmaarders.
"Vanaf het eerste moment voelde het goed bij Vitesse", zei Meerdink op de website van de club. "Ik ben ontzettend blij met de kans en hoop de komende maanden belangrijk te kunnen zijn voor het team. Met het gevoel zit het goed. De club, het team, de staf, supporters: iedereen wil knokken voor het geel-zwart. Daar maak ik graag onderdeel van uit."
Technisch directeur Benjamin Schmedes is blij met de komst van een extra aanvaller. "Het is geen geheim dat onze voorhoede versterking nodig had. Mexx is echt een talent en we zijn ontzettend blij dat hij voor Vitesse heeft gekozen", aldus Schmedes.
Vitesse staat laatste in de Eredivisie. De ploeg maakte tot op heden slechts dertien doelpunten in negentien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
34 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
55 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden