Jong PSV wint in eerste divisie bij Jong AZ
WIJDEWORMER (ANP) - Jong PSV heeft in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen bij Jong AZ. De Eindhovenaren zegevierden in Wijdewormer met 3-2, een stand die al bij rust was bereikt. Beide clubs staan in de middenmoot. AZ is zevende, PSV staat op de tiende plaats.
Door twee doelpunten van Isaac Babadi liep Jong PSV al in de openingsfase uit. Vervolgens scoorde Yusuf Barasi voor de thuisclub. De Eindhovenaren maakten het verschil door Jason van Duiven weer groter, opnieuw Barasi zorgde voor de 2-3.
De wedstrijd werd al na enkele minuten onderbroken wegens een blessure van scheidsrechter Nick Smit. Met hulp van enkele verzorgers ging hij de kleedkamer in, net als beide elftallen. Volgens officieuze berichten heeft de arbiter een zogenoemde zweepslag opgelopen. Het duel werd na een onderbreking van ongeveer een kwartier hervat onder leiding van de vierde official, Sven Spaan.
Later op de avond speelt PEC Zwolle nog tegen Helmond Sport. Zwolle is de nummer 2 van de stand, op 5 punten van Heracles Almelo. De koploper won zondag van Roda JC.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
31 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
16 uur geleden