Jong PSV wint in eerste divisie bij Jong AZ
WIJDEWORMER (ANP) - Jong PSV heeft in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen bij Jong AZ. De Eindhovenaren zegevierden in Wijdewormer met 3-2, een stand die al bij rust was bereikt. Beide clubs staan in de middenmoot. AZ is zevende, PSV staat op de tiende plaats.
Door twee doelpunten van Isaac Babadi liep Jong PSV al in de openingsfase uit. Vervolgens scoorde Yusuf Barasi voor de thuisclub. De Eindhovenaren maakten het verschil door Jason van Duiven weer groter, opnieuw Barasi zorgde voor de 2-3.
De wedstrijd werd al na enkele minuten onderbroken wegens een blessure van scheidsrechter Nick Smit. Met hulp van enkele verzorgers ging hij de kleedkamer in, net als beide elftallen. Volgens officieuze berichten heeft de arbiter een zogenoemde zweepslag opgelopen. Het duel werd na een onderbreking van ongeveer een kwartier hervat onder leiding van de vierde official, Sven Spaan.
Later op de avond speelt PEC Zwolle nog tegen Helmond Sport. Zwolle is de nummer 2 van de stand, op 5 punten van Heracles Almelo. De koploper won zondag van Roda JC.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Josip Šutalo speelt dit seizoen voor Lazio. De club uit Rome huurt de verdediger een jaar van Ajax en kan hem daarna definitief overnemen.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De nieuwe Spaanse bondscoach Xavi Hernández heeft zijn staf voor het Nederlands elftal compleet. Ruud van Nistelrooij en Patrick Lodewijks blijven als assistent-bondscoach en keeperstrainer bij Oranje. Adil Ramzi komt over van de Nederlandse ploeg voor spelers jonger dan 19 jaar. De Spanjaarden Sergio Alegre en Óscar Hernández, de broer van Xavi, en performancecoach Iván Torres assisteerden de opvolger van Ronald Koeman ook al bij FC Barcelona en Al-Sadd.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax huurt Abdoulaye Camara dit seizoen van Udinese. De 17-jarige verdedigende middenvelder sluit eerst aan bij Jong Ajax. De club uit Amsterdam kan hem volgend jaar definitief overnemen.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn er niet in geslaagd hun eerste thuiswedstrijd van dit seizoen te winnen. De regerend landskampioen kwam op sportcomplex De Herdgang niet verder dan een gelijkspel tegen FC Utrecht: 1-1. PSV was het seizoen zondag begonnen met een zege bij PEC Zwolle (0-2).
4 uur geleden