Jong PSV wint in eerste divisie bij Jong AZ
WIJDEWORMER (ANP) - Jong PSV heeft in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen bij Jong AZ. De Eindhovenaren zegevierden in Wijdewormer met 3-2, een stand die al bij rust was bereikt. Beide clubs staan in de middenmoot. AZ is zevende, PSV staat op de tiende plaats.
Door twee doelpunten van Isaac Babadi liep Jong PSV al in de openingsfase uit. Vervolgens scoorde Yusuf Barasi voor de thuisclub. De Eindhovenaren maakten het verschil door Jason van Duiven weer groter, opnieuw Barasi zorgde voor de 2-3.
De wedstrijd werd al na enkele minuten onderbroken wegens een blessure van scheidsrechter Nick Smit. Met hulp van enkele verzorgers ging hij de kleedkamer in, net als beide elftallen. Volgens officieuze berichten heeft de arbiter een zogenoemde zweepslag opgelopen. Het duel werd na een onderbreking van ongeveer een kwartier hervat onder leiding van de vierde official, Sven Spaan.
Later op de avond speelt PEC Zwolle nog tegen Helmond Sport. Zwolle is de nummer 2 van de stand, op 5 punten van Heracles Almelo. De koploper won zondag van Roda JC.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
5 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
9 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
9 uur geleden