Jong Oranje traint met complete groep in aanloop naar Duitsland
BOEDAPEST (ANP) - Jong Oranje heeft geen blessuregevallen overgehouden aan de openingswedstrijd van het Europees kampioenschap tegen Jong Roemenië (1-1). Op het veld van amateurclub BVSC in Boedapest verschenen donderdag alle 23 spelers op het veld.
De basisspelers van woensdag deden na de warming-up in partijtjes voetvolley. De wissels en ingevallen spelers werkten op een ander deel van het veld een andere training, met onder meer een rondo, af.
Jong Oranje vervolgt de groepsfase van het EK zaterdag om 21.00 uur met een wedstrijd tegen Jong Duitsland. Verdediger Sven Botman en buitenspeler Cody Gakpo startten tegen Roemenië nog buiten het basisteam omdat ze pas net terug zijn van blessures. Beiden beginnen tegen de Duitsers normaal gesproken in de basis.
Botman neemt in het centrum van de verdediging normaal gesproken de plek in van Jordan Teze. Gakpo speelt als linksbuiten, op de plek van Justin Kluivert. Het zou ook kunnen dat bondscoach Erwin van de Looi spits Myron Boadu slachtoffert. De aanvaller van AZ was tegen Roemenië vrij onzichtbaar en werd voortijdig gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
10 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
16 uur geleden