Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jong Oranje traint met complete groep in aanloop naar Duitsland

Jong Oranje traint met complete groep in aanloop naar Duitsland

BOEDAPEST (ANP) - Jong Oranje heeft geen blessuregevallen overgehouden aan de openingswedstrijd van het Europees kampioenschap tegen Jong Roemenië (1-1). Op het veld van amateurclub BVSC in Boedapest verschenen donderdag alle 23 spelers op het veld.

De basisspelers van woensdag deden na de warming-up in partijtjes voetvolley. De wissels en ingevallen spelers werkten op een ander deel van het veld een andere training, met onder meer een rondo, af.

Jong Oranje vervolgt de groepsfase van het EK zaterdag om 21.00 uur met een wedstrijd tegen Jong Duitsland. Verdediger Sven Botman en buitenspeler Cody Gakpo startten tegen Roemenië nog buiten het basisteam omdat ze pas net terug zijn van blessures. Beiden beginnen tegen de Duitsers normaal gesproken in de basis.

Botman neemt in het centrum van de verdediging normaal gesproken de plek in van Jordan Teze. Gakpo speelt als linksbuiten, op de plek van Justin Kluivert. Het zou ook kunnen dat bondscoach Erwin van de Looi spits Myron Boadu slachtoffert. De aanvaller van AZ was tegen Roemenië vrij onzichtbaar en werd voortijdig gewisseld.

Meer uit Voetbal

FIFA geeft verklaring voor lege stoeltjes bij WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.

54 minuten geleden
Engels voetbalteam slachtoffer van diefstal in Kansas City

KANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.

1 uur geleden
Pochettino wijst op teamprestatie VS na ruime zege op Paraguay

INGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.

2 uur geleden
De Jong gelooft in Oranje, maar ziet ploeg niet als WK-favoriet

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."

4 uur geleden
De Jong: voetbal gaat weer de goede kant op

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.

4 uur geleden
Voetballers van de Verenigde Staten beginnen overtuigend aan WK

INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.

6 uur geleden
Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

9 uur geleden