Jong Oranje traint met complete groep in aanloop naar Duitsland
BOEDAPEST (ANP) - Jong Oranje heeft geen blessuregevallen overgehouden aan de openingswedstrijd van het Europees kampioenschap tegen Jong Roemenië (1-1). Op het veld van amateurclub BVSC in Boedapest verschenen donderdag alle 23 spelers op het veld.
De basisspelers van woensdag deden na de warming-up in partijtjes voetvolley. De wissels en ingevallen spelers werkten op een ander deel van het veld een andere training, met onder meer een rondo, af.
Jong Oranje vervolgt de groepsfase van het EK zaterdag om 21.00 uur met een wedstrijd tegen Jong Duitsland. Verdediger Sven Botman en buitenspeler Cody Gakpo startten tegen Roemenië nog buiten het basisteam omdat ze pas net terug zijn van blessures. Beiden beginnen tegen de Duitsers normaal gesproken in de basis.
Botman neemt in het centrum van de verdediging normaal gesproken de plek in van Jordan Teze. Gakpo speelt als linksbuiten, op de plek van Justin Kluivert. Het zou ook kunnen dat bondscoach Erwin van de Looi spits Myron Boadu slachtoffert. De aanvaller van AZ was tegen Roemenië vrij onzichtbaar en werd voortijdig gewisseld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.
3 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Trainer Míchel Sánchez vindt dat Ajax zich in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard goed heeft hersteld van de verloren topper tegen PSV van vorig weekend (1-3). Dat zei de 50-jarige Spanjaard tegen ESPN na een ruime overwinning in Sittard (1-5).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft op bezoek bij Fortuna Sittard de derde uitoverwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Míchel Sánchez won met 5-1 dankzij treffers van Julian Brandt, Davy Klaassen, Kasper Dolberg, Youri Baas en Thilo Kehrer, die zijn basisdebuut maakte voor de club uit Amsterdam. Invaller Anthony Descotte was trefzeker voor de thuisploeg.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Groningen heeft op bezoek bij Go Ahead Eagles in de Eredivisie met 1-1 gelijkgespeeld. De ploeg van trainer Dick Lukkien kwam via een treffer van Brynjólfur Willumsson tegen de verhouding in op voorsprong, maar kon in de tweede helft de gelijkmaker van Søren Tengstedt namens Go Ahead niet voorkomen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Hull City blijft indruk maken in de Premier League. De gepromoveerde club hield het thuisspelende Chelsea op 2-2 en is dit seizoen nog ongeslagen. Hull City staat met 8 punten uit vier wedstrijden derde, achter Manchester City en Arsenal.
7 uur geleden