Jong Oranje traint met Botman en Gakpo
BOEDAPEST (ANP) - Sven Botman en Cody Gakpo hebben vrijdag in Boedapest met de laatste training van Jong Oranje meegedaan in aanloop naar de groepswedstrijd tegen Duitsland op het Europees kampioenschap. De verdediger van Lille en aanvaller van PSV bleven woensdag tegen Jong Roemenië (1-1) nog buiten het basisteam omdat ze pas net terug zijn na blessures.
Gakpo deed het laatste half uur mee, Botman bleef op de bank zitten. Beide spelers staan zaterdagavond in de stad Szekesfehervar normaal gesproken in de basis. Botman vervangt in het centrum van de verdediging vermoedelijk Jordan Teze. Gakpo gaat spelen in plaats van Justin Kluivert of Myron Boadu, lijkt het.
Bondscoach Erwin van de Looi had vrijdag op het trainingsveld van BVSC Boedapest de beschikking over alle twintig veldspelers en drie keepers.
Jong Duitsland won het openingsduel met 3-0 van Jong Hongarije en gaat aan kop in groep A.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
1 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft Telstar, dat langdurig met tien man speelde, 1 punt bezorgd in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De doelman benutte na een achterstand van 0-2 twee strafschoppen (2-2).
3 uur geleden