Jong Oranje speelt ook tegen beloften Engeland gelijk
ALMERE (ANP) - Jong Oranje heeft ook zijn tweede oefenduel van de interlandperiode afgesloten met een gelijkspel. De formatie van Michael Reiziger hield in Almere regerend Europees kampioen Jong Engeland op 1-1. Donderdag kwam Nederland, dat zich zonder puntenverlies kwalificeerde voor het EK in 2025, niet verder dan een gelijkspel in Slowakije (3-3).
Beide ploegen kregen in aanloop naar de interlandperiode te maken met de nodige afmeldingen. De zorgen van Reiziger werden verder vergroot, nadat Bjorn Meijer na een kwartier met een blessure naar de kant moest. Engeland leidde op dat moment al met 1-0. Dane Scarlett kopte in de vijfde minuut een voorzet van Samuel Iling binnen.
Jong Oranje had veel balbezit en creëerde een aantal schietkansen, maar de Engelse keeper James Beadle hoefde lange tijd niet in actie te komen. Ezechiel Banzuzi zette de doelman pas na een klein uur met een hard schot aan het werk. Nederland werd in het laatste half uur gevaarlijker en maakte in de 82e minuut gelijk. Na een fraaie pass van Million Manhoef schoot Thom van Bergen raak, 1-1.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
22 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
22 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
1 uur geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
13 uur geleden