Jong Oranje speelt ook tegen beloften Engeland gelijk
ALMERE (ANP) - Jong Oranje heeft ook zijn tweede oefenduel van de interlandperiode afgesloten met een gelijkspel. De formatie van Michael Reiziger hield in Almere regerend Europees kampioen Jong Engeland op 1-1. Donderdag kwam Nederland, dat zich zonder puntenverlies kwalificeerde voor het EK in 2025, niet verder dan een gelijkspel in Slowakije (3-3).
Beide ploegen kregen in aanloop naar de interlandperiode te maken met de nodige afmeldingen. De zorgen van Reiziger werden verder vergroot, nadat Bjorn Meijer na een kwartier met een blessure naar de kant moest. Engeland leidde op dat moment al met 1-0. Dane Scarlett kopte in de vijfde minuut een voorzet van Samuel Iling binnen.
Jong Oranje had veel balbezit en creëerde een aantal schietkansen, maar de Engelse keeper James Beadle hoefde lange tijd niet in actie te komen. Ezechiel Banzuzi zette de doelman pas na een klein uur met een hard schot aan het werk. Nederland werd in het laatste half uur gevaarlijker en maakte in de 82e minuut gelijk. Na een fraaie pass van Million Manhoef schoot Thom van Bergen raak, 1-1.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
18 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
19 uur geleden