Jong Oranje speelt ook tegen beloften Engeland gelijk
ALMERE (ANP) - Jong Oranje heeft ook zijn tweede oefenduel van de interlandperiode afgesloten met een gelijkspel. De formatie van Michael Reiziger hield in Almere regerend Europees kampioen Jong Engeland op 1-1. Donderdag kwam Nederland, dat zich zonder puntenverlies kwalificeerde voor het EK in 2025, niet verder dan een gelijkspel in Slowakije (3-3).
Beide ploegen kregen in aanloop naar de interlandperiode te maken met de nodige afmeldingen. De zorgen van Reiziger werden verder vergroot, nadat Bjorn Meijer na een kwartier met een blessure naar de kant moest. Engeland leidde op dat moment al met 1-0. Dane Scarlett kopte in de vijfde minuut een voorzet van Samuel Iling binnen.
Jong Oranje had veel balbezit en creëerde een aantal schietkansen, maar de Engelse keeper James Beadle hoefde lange tijd niet in actie te komen. Ezechiel Banzuzi zette de doelman pas na een klein uur met een hard schot aan het werk. Nederland werd in het laatste half uur gevaarlijker en maakte in de 82e minuut gelijk. Na een fraaie pass van Million Manhoef schoot Thom van Bergen raak, 1-1.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
4 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
13 uur geleden