Jong Oranje speelt ook tegen beloften Engeland gelijk
ALMERE (ANP) - Jong Oranje heeft ook zijn tweede oefenduel van de interlandperiode afgesloten met een gelijkspel. De formatie van Michael Reiziger hield in Almere regerend Europees kampioen Jong Engeland op 1-1. Donderdag kwam Nederland, dat zich zonder puntenverlies kwalificeerde voor het EK in 2025, niet verder dan een gelijkspel in Slowakije (3-3).
Beide ploegen kregen in aanloop naar de interlandperiode te maken met de nodige afmeldingen. De zorgen van Reiziger werden verder vergroot, nadat Bjorn Meijer na een kwartier met een blessure naar de kant moest. Engeland leidde op dat moment al met 1-0. Dane Scarlett kopte in de vijfde minuut een voorzet van Samuel Iling binnen.
Jong Oranje had veel balbezit en creëerde een aantal schietkansen, maar de Engelse keeper James Beadle hoefde lange tijd niet in actie te komen. Ezechiel Banzuzi zette de doelman pas na een klein uur met een hard schot aan het werk. Nederland werd in het laatste half uur gevaarlijker en maakte in de 82e minuut gelijk. Na een fraaie pass van Million Manhoef schoot Thom van Bergen raak, 1-1.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
8 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
9 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
9 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
19 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
21 uur geleden