Jong Oranje speelt in oefenwedstrijd gelijk tegen Slowaken
ZILINA (ANP) - Jong Oranje heeft in een doelpuntrijke oefenwedstrijd gelijkgespeeld tegen de leeftijdsgenoten van Slowakije. Het werd 3-3 in Zilina. Jong Oranje wist in de kwalificatiereeks voor het EK nog alle wedstrijden te winnen.
Jong Oranje kwam na een uur met 3-1 achter, maar kwam in het laatste half uur nog terug. Noah Ohio en invaller Gjivai Zechiël kwamen tot scoren. Ezechiel Banzuzi had de Nederlandse ploeg op voorsprong gezet.
Kian Fitz-Jim van Ajax en Jochem Ritmeester van de Kamp van Almere City FC maakten hun debuut bij Jong Oranje. Beiden kregen van bondscoach Michael Reiziger een basisplaats. Reiziger trad niet aan met zijn sterkste formatie, onder meer omdat enkele vaste waarden zich hadden afgemeld. Onder anderen Kenneth Taylor is er niet bij deze interlandperiode.
Maandag oefent Jong Oranje opnieuw, dan tegen Jong Engeland. Die wedstrijd wordt in Almere gespeeld.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
13 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden