Jong Oranje speelt in oefenwedstrijd gelijk tegen Slowaken
ZILINA (ANP) - Jong Oranje heeft in een doelpuntrijke oefenwedstrijd gelijkgespeeld tegen de leeftijdsgenoten van Slowakije. Het werd 3-3 in Zilina. Jong Oranje wist in de kwalificatiereeks voor het EK nog alle wedstrijden te winnen.
Jong Oranje kwam na een uur met 3-1 achter, maar kwam in het laatste half uur nog terug. Noah Ohio en invaller Gjivai Zechiël kwamen tot scoren. Ezechiel Banzuzi had de Nederlandse ploeg op voorsprong gezet.
Kian Fitz-Jim van Ajax en Jochem Ritmeester van de Kamp van Almere City FC maakten hun debuut bij Jong Oranje. Beiden kregen van bondscoach Michael Reiziger een basisplaats. Reiziger trad niet aan met zijn sterkste formatie, onder meer omdat enkele vaste waarden zich hadden afgemeld. Onder anderen Kenneth Taylor is er niet bij deze interlandperiode.
Maandag oefent Jong Oranje opnieuw, dan tegen Jong Engeland. Die wedstrijd wordt in Almere gespeeld.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
2 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
6 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
6 uur geleden