Jong Oranje speelt in oefenwedstrijd gelijk tegen Slowaken
ZILINA (ANP) - Jong Oranje heeft in een doelpuntrijke oefenwedstrijd gelijkgespeeld tegen de leeftijdsgenoten van Slowakije. Het werd 3-3 in Zilina. Jong Oranje wist in de kwalificatiereeks voor het EK nog alle wedstrijden te winnen.
Jong Oranje kwam na een uur met 3-1 achter, maar kwam in het laatste half uur nog terug. Noah Ohio en invaller Gjivai Zechiël kwamen tot scoren. Ezechiel Banzuzi had de Nederlandse ploeg op voorsprong gezet.
Kian Fitz-Jim van Ajax en Jochem Ritmeester van de Kamp van Almere City FC maakten hun debuut bij Jong Oranje. Beiden kregen van bondscoach Michael Reiziger een basisplaats. Reiziger trad niet aan met zijn sterkste formatie, onder meer omdat enkele vaste waarden zich hadden afgemeld. Onder anderen Kenneth Taylor is er niet bij deze interlandperiode.
Maandag oefent Jong Oranje opnieuw, dan tegen Jong Engeland. Die wedstrijd wordt in Almere gespeeld.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
22 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
2 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden