Jong Oranje neemt na rust afstand van Noord-Macedonië
SKOPJE (ANP) - Jong Oranje heeft ook de tweede wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Michael Reiziger gewonnen. De Nederlandse beloften namen in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Noord-Macedonië pas laat afstand: 0-2.
Na goed voorbereidend werk van Kenneth Taylor opende invaller Noah Ohio halverwege de tweede helft van dichtbij de score. Ajax-middenvelder Taylor zorgde zelf, uit een strafschop, voor de tweede treffer. Verdediger Devyne Rensch ontbrak bij Jong Oranje omdat zijn vriendin hoogzwanger is.
Jong Oranje was de kwalificatiereeks vrijdag in Waalwijk begonnen met een zege van 3-0 op Moldavië. Zweden, Georgië en Gibraltar zijn de andere landen die deel uitmaken van groep C. Volgende maand speelt het elftal van Reiziger uitwedstrijden tegen Georgië en Gibraltar.
Het EK van 2025 is in Slowakije, dat als gastland automatisch is geplaatst. De negen groepswinnaars en de drie beste nummers 2 plaatsen zich direct. De overige zes beste nummers 2 maken via een play-off ook nog kans op de resterende drie EK-tickets.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
5 uur geleden