Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jong Oranje met man minder alsnog langs Jong Zwitserland

Jong Oranje met man minder alsnog langs Jong Zwitserland

DEVENTER (ANP) - Jong Oranje heeft in Deventer de kwalificatie-interland tegen Jong Zwitserland gewonnen. De formatie van bondscoach Erwin van de Looi deed dat met 2-0. Elayis Tavsan scoorde twee keer, in een fase dat Nederland na rood voor Wouter Burger met een man minder speelde.

Enkele dagen eerder had Jong Oranje in Sofia gelijkgespeeld tegen Jong Bulgarije, 0-0. Door de winst in Deventer is de eerste plaats in de groep weer binnen bereik. De achterstand op Zwitserland is nog wel 2 punten, maar Jong Oranje heeft een wedstrijd meer te gaan.

Al in de slotfase van de eerste helft kregen de Nederlanders goede mogelijkheden. Kenneth Taylor, Joshua Zirkzee en Sepp van den Berg stuitten echter op de Zwitserse doelman Amir Saipi.

Goals

Na de hervatting zette het offensief door, onder meer door goed werk van de veelvuldig opkomende back Mitchel Bakker. Hij trof bij een van zijn pogingen de lat. Na de tweede gele kaart voor Wouter Burger, die zijn tegenstander nauwelijks leek te raken, werd het lastiger voor Jong Oranje.

Toch zette de formatie van Van de Looi door. Dat leidde in de 76e minuut tot de openingstreffer. Tavsan scoorde, kort nadat hij was ingevallen, op aangeven van Taylor. Taylor had even eerder nog de paal geraakt. Tavsan besliste het duel kort later door zijn tweede te maken.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

7 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

8 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

8 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

9 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

10 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

11 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

20 uur geleden