Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jong Oranje met man minder alsnog langs Jong Zwitserland

Jong Oranje met man minder alsnog langs Jong Zwitserland

DEVENTER (ANP) - Jong Oranje heeft in Deventer de kwalificatie-interland tegen Jong Zwitserland gewonnen. De formatie van bondscoach Erwin van de Looi deed dat met 2-0. Elayis Tavsan scoorde twee keer, in een fase dat Nederland na rood voor Wouter Burger met een man minder speelde.

Enkele dagen eerder had Jong Oranje in Sofia gelijkgespeeld tegen Jong Bulgarije, 0-0. Door de winst in Deventer is de eerste plaats in de groep weer binnen bereik. De achterstand op Zwitserland is nog wel 2 punten, maar Jong Oranje heeft een wedstrijd meer te gaan.

Al in de slotfase van de eerste helft kregen de Nederlanders goede mogelijkheden. Kenneth Taylor, Joshua Zirkzee en Sepp van den Berg stuitten echter op de Zwitserse doelman Amir Saipi.

Goals

Na de hervatting zette het offensief door, onder meer door goed werk van de veelvuldig opkomende back Mitchel Bakker. Hij trof bij een van zijn pogingen de lat. Na de tweede gele kaart voor Wouter Burger, die zijn tegenstander nauwelijks leek te raken, werd het lastiger voor Jong Oranje.

Toch zette de formatie van Van de Looi door. Dat leidde in de 76e minuut tot de openingstreffer. Tavsan scoorde, kort nadat hij was ingevallen, op aangeven van Taylor. Taylor had even eerder nog de paal geraakt. Tavsan besliste het duel kort later door zijn tweede te maken.

Meer uit Voetbal

West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

4 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

8 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

13 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

15 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

15 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

17 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden