Jong FC Utrecht zet Jong Ajax met 7-2 te kijk
UTRECHT (ANP) - Jong Ajax heeft maandag een ruime nederlaag geleden in de eerste divisie. Het elftal van trainer Mitchell van der Gaag ging met liefst 7-2 onderuit bij Jong FC Utrecht. De Portugese doelman Bruno Varela, reserve achter André Onana, maakte onder toeziend oog van hoofdtrainer Erik ten Hag, geen beste indruk op Sportcomplex Zoudenbalch. Voor Jong Ajax betekende het de vijfde nederlaag dit seizoen.
FC Volendam liet na om de tweede plaats van de Amsterdammers over te nemen. De Noord-Hollanders kwamen bij Jong AZ niet verder dan 1-1. Nick Doodeman scoorde in de 7e minuut voor Volendam, Ferdy Druijf maakte kort voor tijd gelijk. Het duel in Wijdewormer lag eventjes stil wegens onweer.
Jong Ajax en FC Volendam hebben nu allebei 50 punten. De Graafschap voegde zich bij die twee clubs. De Doetinchemmers stonden maandag bij Jong PSV lange tijd met 2-1 achter. Door doelpunten van Ralf Seuntjens (88e minuut) en Branco van den Boomen (93e minuut) won het team van trainer Mike Snoei alsnog: 2-3.
Koploper SC Cambuur, dat vrijdag MVV met 2-1 versloeg, heeft nu vier punten voorsprong op Jong Ajax, FC Volendam en De Graafschap.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
53 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
56 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden