Jong FC Utrecht zet Jong Ajax met 7-2 te kijk
UTRECHT (ANP) - Jong Ajax heeft maandag een ruime nederlaag geleden in de eerste divisie. Het elftal van trainer Mitchell van der Gaag ging met liefst 7-2 onderuit bij Jong FC Utrecht. De Portugese doelman Bruno Varela, reserve achter André Onana, maakte onder toeziend oog van hoofdtrainer Erik ten Hag, geen beste indruk op Sportcomplex Zoudenbalch. Voor Jong Ajax betekende het de vijfde nederlaag dit seizoen.
FC Volendam liet na om de tweede plaats van de Amsterdammers over te nemen. De Noord-Hollanders kwamen bij Jong AZ niet verder dan 1-1. Nick Doodeman scoorde in de 7e minuut voor Volendam, Ferdy Druijf maakte kort voor tijd gelijk. Het duel in Wijdewormer lag eventjes stil wegens onweer.
Jong Ajax en FC Volendam hebben nu allebei 50 punten. De Graafschap voegde zich bij die twee clubs. De Doetinchemmers stonden maandag bij Jong PSV lange tijd met 2-1 achter. Door doelpunten van Ralf Seuntjens (88e minuut) en Branco van den Boomen (93e minuut) won het team van trainer Mike Snoei alsnog: 2-3.
Koploper SC Cambuur, dat vrijdag MVV met 2-1 versloeg, heeft nu vier punten voorsprong op Jong Ajax, FC Volendam en De Graafschap.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
9 uur geleden