Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jong AZ pas maandag in actie na coronabesmettingen

Jong AZ pas maandag in actie na coronabesmettingen

ZEIST (ANP) - Jong AZ zal pas maandag het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie hervatten. De uitwedstrijd tegen FC Dordrecht, die voor vrijdag op het programma stond, is met drie dagen uitgesteld vanwege de coronaproblemen bij de Alkmaarders. Jong AZ moest afgelopen weekeinde al afzeggen voor het uitduel met TOP Oss.

Omdat de ploeg nog kampt met enkele coronagevallen en enkele spelers pas deze week terugkeerden op het trainingsveld na een besmetting, heeft de KNVB het duel met FC Dordrecht verplaatst naar maandag. Vooralsnog is het de enige wedstrijd in het betaalde voetbal die komend weekeinde niet kan doorgaan.

Vorige week ging behalve TOP Oss - Jong AZ ook het duel tussen Excelsior en ADO Den Haag niet door vanwege coronagevallen.

Andere duels

FC Emmen maakte donderdag melding van acht besmettingen onder spelers en stafleden. De nummer 3 van de eerste divisie is toch van plan vrijdag (20.00 uur) aan te treden tegen Helmond Sport. Onder anderen Jeredy Hilterman en Peet Bijen testten positief.

Het duel tussen FC Den Bosch en ADO Den Haag is verplaatst van vrijdagavond 4 februari naar zondagmiddag 6 februari (aanvang: 12.15 uur). Dat is gebeurd op verzoek van de gemeente Den Bosch. "Vanwege veiligheidsredenen geeft de gemeente er de voorkeur aan dat dit duel ’s middags wordt gespeeld", laat de KNVB weten.

Meer uit Voetbal

België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

6 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

6 uur geleden
Kane schiet Engeland met twee late doelpunten langs Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.

6 uur geleden
Deschamps vestigt record: bondscoach met meeste zeges op WK

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.

16 uur geleden
Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

17 uur geleden
Bondscoach Ecuador stapt op na uitschakeling door Mexico

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.

18 uur geleden
NASA stuurt bal naar de maan als gastland VS het WK voetbal wint

NEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."

18 uur geleden