Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jong AZ pas maandag in actie na coronabesmettingen

Jong AZ pas maandag in actie na coronabesmettingen

ZEIST (ANP) - Jong AZ zal pas maandag het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie hervatten. De uitwedstrijd tegen FC Dordrecht, die voor vrijdag op het programma stond, is met drie dagen uitgesteld vanwege de coronaproblemen bij de Alkmaarders. Jong AZ moest afgelopen weekeinde al afzeggen voor het uitduel met TOP Oss.

Omdat de ploeg nog kampt met enkele coronagevallen en enkele spelers pas deze week terugkeerden op het trainingsveld na een besmetting, heeft de KNVB het duel met FC Dordrecht verplaatst naar maandag. Vooralsnog is het de enige wedstrijd in het betaalde voetbal die komend weekeinde niet kan doorgaan.

Vorige week ging behalve TOP Oss - Jong AZ ook het duel tussen Excelsior en ADO Den Haag niet door vanwege coronagevallen.

Andere duels

FC Emmen maakte donderdag melding van acht besmettingen onder spelers en stafleden. De nummer 3 van de eerste divisie is toch van plan vrijdag (20.00 uur) aan te treden tegen Helmond Sport. Onder anderen Jeredy Hilterman en Peet Bijen testten positief.

Het duel tussen FC Den Bosch en ADO Den Haag is verplaatst van vrijdagavond 4 februari naar zondagmiddag 6 februari (aanvang: 12.15 uur). Dat is gebeurd op verzoek van de gemeente Den Bosch. "Vanwege veiligheidsredenen geeft de gemeente er de voorkeur aan dat dit duel ’s middags wordt gespeeld", laat de KNVB weten.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

9 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

22 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden