Jong Ajax wint bij Jong FC Utrecht en stijgt naar vierde plaats
UTRECHT (ANP) - Jong Ajax is geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De Amsterdamse formatie won maandagavond bij de leeftijdsgenoten van Jong FC Utrecht, 0-2. Ajax achterhaalde daarmee ADO Den Haag op de ranglijst, maar heeft wel een wedstrijd meer gespeeld. ADO kon in het afgelopen weekeinde niet spelen tegen Excelsior Rotterdam, vanwege een groot aantal besmettingen met het coronavirus bij de tegenstander.
Na iets meer dan een kwartier kwam Jong Ajax op voorsprong. Youri Regeer maakte de openingstreffer. In extra tijd maakte Christian Rasmussen het verschil nog iets groter.
Almere City FC komt voorlopig niet weg van de onderste plaatsen. Nu verloor de club bij Jong PSV, 5-1. Voor de Eindhovenaren scoorden Simon Colyn, Nigel Thomas, Fedde Leysen, Johan Bakayoko en August Priske Flyger. Het doelpunt van Almere kwam op naam van Jonas Arweiler.
Excelsior - ADO en eerder ook TOP Oss - Jong AZ konden niet doorgaan om coronagerelateerde redenen.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
5 uur geleden