Jong Ajax wint bij Jong FC Utrecht en stijgt naar vierde plaats
UTRECHT (ANP) - Jong Ajax is geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De Amsterdamse formatie won maandagavond bij de leeftijdsgenoten van Jong FC Utrecht, 0-2. Ajax achterhaalde daarmee ADO Den Haag op de ranglijst, maar heeft wel een wedstrijd meer gespeeld. ADO kon in het afgelopen weekeinde niet spelen tegen Excelsior Rotterdam, vanwege een groot aantal besmettingen met het coronavirus bij de tegenstander.
Na iets meer dan een kwartier kwam Jong Ajax op voorsprong. Youri Regeer maakte de openingstreffer. In extra tijd maakte Christian Rasmussen het verschil nog iets groter.
Almere City FC komt voorlopig niet weg van de onderste plaatsen. Nu verloor de club bij Jong PSV, 5-1. Voor de Eindhovenaren scoorden Simon Colyn, Nigel Thomas, Fedde Leysen, Johan Bakayoko en August Priske Flyger. Het doelpunt van Almere kwam op naam van Jonas Arweiler.
Excelsior - ADO en eerder ook TOP Oss - Jong AZ konden niet doorgaan om coronagerelateerde redenen.
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabiƫ veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
6 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
11 uur geleden