Jong Ajax wint bij Jong FC Utrecht en stijgt naar vierde plaats
UTRECHT (ANP) - Jong Ajax is geklommen naar de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De Amsterdamse formatie won maandagavond bij de leeftijdsgenoten van Jong FC Utrecht, 0-2. Ajax achterhaalde daarmee ADO Den Haag op de ranglijst, maar heeft wel een wedstrijd meer gespeeld. ADO kon in het afgelopen weekeinde niet spelen tegen Excelsior Rotterdam, vanwege een groot aantal besmettingen met het coronavirus bij de tegenstander.
Na iets meer dan een kwartier kwam Jong Ajax op voorsprong. Youri Regeer maakte de openingstreffer. In extra tijd maakte Christian Rasmussen het verschil nog iets groter.
Almere City FC komt voorlopig niet weg van de onderste plaatsen. Nu verloor de club bij Jong PSV, 5-1. Voor de Eindhovenaren scoorden Simon Colyn, Nigel Thomas, Fedde Leysen, Johan Bakayoko en August Priske Flyger. Het doelpunt van Almere kwam op naam van Jonas Arweiler.
Excelsior - ADO en eerder ook TOP Oss - Jong AZ konden niet doorgaan om coronagerelateerde redenen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Serviƫ.
4 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
4 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israƫlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
15 uur geleden