Jokic leidt Nuggets in NBA met 46 punten langs Pelicans
DENVER (ANP) - Basketballer Nikola Jokic heeft zijn ploeg Denver Nuggets in de NBA met 46 punten langs New Orleans Pelicans geleid. Het werd na overtime 138-130 in Denver, waar Jokic 30 van zijn punten in het vierde kwart en de verlenging maakte.
De 27-jarige Jokic nam behalve bijna 50 punten ook 12 rebounds en 11 assists voor zijn rekening, waarmee hij een zogenoemde triple-double - alle statistieken in de dubbele cijfers - noteerde. Het was voor de Serviër al zijn 17e triple-double van het seizoen.
Na de reguliere speeltijd was de stand 124-124. In het eerste kwart hadden de Nuggets nog een voorsprong van 21 punten, maar in het tweede en derde kwart waren de Pelicans een stuk sterker. In de slotfase bewees de sterke Jokic zijn waarde. Met nog iets minder dan 15 seconden op de klok maakte hij er met een dunk 123-122 van, waarna Brandon Ingram (38 punten) de marge toch weer op twee bracht. Met twee vrije worpen dwong Jokic toch een verlenging af.
Denver Nuggets staat zesde in de Western Conference, de Pelicans bezetten de tiende plaats.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
2 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
6 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
6 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
7 uur geledenMONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.
7 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.
9 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.
10 uur geleden