Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Johnson roept Engelse team op de cup naar huis te brengen

Johnson roept Engelse team op de cup naar huis te brengen

LONDEN (ANP) - Vlak voor de finale van het EK voetbal heeft het Engelse nationale voetbalteam post gekregen van premier Boris Johnson. "Jullie hebben al geschiedenis geschreven. Jullie hebben Engeland naar de finale van een grote internationale competitie gebracht. Voor de meeste mensen in dit land is dit de eerste keer in hun leven dat dit gebeurt", schreef de minister-president zaterdag.

Zondag speelt Engeland met coach Gareth Southgate de EK-finale tegen Italië in het Londense Wembleystadion. Johnson is er van overtuigd dat de Engelsen winnen. "We hopen of bidden niet alleen. We geloven in jou, Gareth, en in je ongelooflijke team." Hij sloot zijn boodschap af met de woorden: "Namens de hele natie: veel succes, veel plezier en breng hem naar huis!"

De Britse koningin Elizabeth wenste zaterdag het team ook veel succes toe. "Ik wil jullie allemaal mijn felicitaties en die van mijn familie sturen met het bereiken van de finale van de Europese kampioenschappen. Ik stuur mijn goede wensen voor morgen in de hoop dat de geschiedenis niet alleen uw succes zal vastleggen, maar ook de geest, toewijding en trots waarmee u zich heeft gedragen."

Elizabeth overhandigde in 1966 na afloop van de WK-finale tegen West-Duitsland aan de Engelse aanvoerder Bobby Moore de tot nu toe enige trofee die de Engelsen wisten te winnen. "Vijftig jaar geleden had ik het geluk om de wereldbeker aan Bobby Moore te presenteren en zag wat het betekende voor de spelers, het management en het ondersteunend personeel om de finale van een groot internationaal voetbaltoernooi te bereiken en te winnen", schreef de koningin.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

11 minuten geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

15 minuten geleden
RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

2 uur geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

2 uur geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

2 uur geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

2 uur geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

2 uur geleden