Johnson haalt met late 3-punter zege binnen voor Suns in NBA
PHOENIX (ANP) - De basketballers van Phoenix Suns hebben een zwaarbevochten zege geboekt op New York Knicks in de NBA. De overwinning was te danken aan Cameron Johnson, die in de slotseconde van de wedstrijd een 3-punter maakte en daarmee de eindstand op 115-114 voor de Suns zette. Met de nipte winst verstevigde de ploeg uit Phoenix zijn koppositie in de westelijke divisie.
De Suns werkten in het vierde kwart van de wedstrijd een achterstand van 14 punten weg. Met nog 7 seconden op de klok miste Alec Burks van de Knicks een vrije worp en kreeg Johnson uit de rebound de bal in handen. Hij aarzelde niet en mikte van afstand raak. Johnson was ook de topschutter in het duel met 38 punten.
Titelverdediger Milwaukee Bucks versloeg Chicago Bulls met 118-112. De Griekse vedette Giannis Antetokounmpo nam de Bucks bij de hand met 34 punten en 16 rebounds. Jrue Holiday kwam tot 26 punten en 8 rebounds voor de ploeg uit Milwaukee, die de derde plaats bezet in de oostelijke divisie.
Meer uit Sport
RABAT (ANP) - Marokkaans international Achraf Hakimi noemt zijn doelman Yassine Bounou 'de beste keeper van de wereld' als het om penalty's gaat. Dat zei de verdediger van Marokko na afloop van de gewonnen strafschoppenserie tegen Nigeria tegen Ziggo Sport. Marokko won de reeks met 4-2 en gaat naar de finale van de Afrika Cup. Daarin treft Marokko zondag Senegal.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Ajax kansloos gelaten in de achtste finale van de KNVB-beker. De club uit Alkmaar schaarde zich met een zege van 6-0 voor eigen publiek bij de laatste acht van het toernooi.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Amateurtennisser Jordan Smith heeft in het nieuwe showformat One Point Slam afgerekend met onder anderen Jannik Sinner en 1 miljoen Australische dollar (570.000 euro) gewonnen. Bij het toernooi in Melbourne, in aanloop naar de Australian Open, besliste één punt wie de partij won en zich daarmee plaatste voor de volgende ronde. De Australiër Smith klopte in de finale de Taiwanese Joanna Garland, de nummer 117 van de wereld bij de vrouwen.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR/BELGA) - Ongeveer een derde van de tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028 moet onder de 100 dollar (86 euro) gaan kosten. Minstens 1 miljoen kaarten komen zelfs voor 24 euro beschikbaar, heeft Casey Wasserman, voorzitter van het organisatiecomité, beloofd.
17 uur geledenBAD GASTEIN (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker (28) is bij de wereldbekerwedstrijd in Bad Gastein als tweede geëindigd op het onderdeel parallelslalom. Dekker hoefde alleen de Italiaanse Lucia Dalmasso voor zich te dulden. De Poolse Aleksandra Krol-Walas eindigde als derde.
1 dag geledenSILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.
1 dag geleden