Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ

Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ

HEERENVEEN(ANP) - Sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen AZ bekend dat AZ vrijdag een bod heeft uitgebracht op hem. Volgens Veerman (22) liggen vraag en aanbod echter nog ver uit elkaar.

"Ik weet dat ze twee dagen geleden een bod hebben gedaan. Ik weet de hoogte van het bod en volgens mij is Heerenveen het daar niet mee eens. Het is een bedrag rond de 4 en 4,5 miljoen euro, zoiets", aldus Veerman voor de camera van ESPN. "Ik weet niet wat Heerenveen voor mij vraagt. 10 miljoen euro? Ik hoop het niet."

Veerman heeft nog maar een paar dagen de tijd om te verkassen. De transferperiode eindigt over twee dagen. Mocht Heerenveen er met AZ of een andere club niet uitkomen, dan blijft Veerman zich volledig inzetten voor de Friezen, zo zei hij na de 3-1-nederlaag tegen zijn mogelijke nieuwe werkgever.

"Ik kan ook niet meer gaan voetballen, maar dat lijkt me helemaal niet handig. Dat heeft niet zoveel zin denk ik. Ik moet mezelf toch verkopen en ik word betaald door Heerenveen", aldus Veerman.

AZ neemt afscheid van Teun Koopmeiners, die zondag zijn laatste duel voor de Alkmaarders heeft gespeeld. De 23-jarige captain verhuist naar het Italiaanse Atalanta.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

2 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

3 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

6 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

7 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

9 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

13 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

14 uur geleden