Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ
HEERENVEEN(ANP) - Sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen AZ bekend dat AZ vrijdag een bod heeft uitgebracht op hem. Volgens Veerman (22) liggen vraag en aanbod echter nog ver uit elkaar.
"Ik weet dat ze twee dagen geleden een bod hebben gedaan. Ik weet de hoogte van het bod en volgens mij is Heerenveen het daar niet mee eens. Het is een bedrag rond de 4 en 4,5 miljoen euro, zoiets", aldus Veerman voor de camera van ESPN. "Ik weet niet wat Heerenveen voor mij vraagt. 10 miljoen euro? Ik hoop het niet."
Veerman heeft nog maar een paar dagen de tijd om te verkassen. De transferperiode eindigt over twee dagen. Mocht Heerenveen er met AZ of een andere club niet uitkomen, dan blijft Veerman zich volledig inzetten voor de Friezen, zo zei hij na de 3-1-nederlaag tegen zijn mogelijke nieuwe werkgever.
"Ik kan ook niet meer gaan voetballen, maar dat lijkt me helemaal niet handig. Dat heeft niet zoveel zin denk ik. Ik moet mezelf toch verkopen en ik word betaald door Heerenveen", aldus Veerman.
AZ neemt afscheid van Teun Koopmeiners, die zondag zijn laatste duel voor de Alkmaarders heeft gespeeld. De 23-jarige captain verhuist naar het Italiaanse Atalanta.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
7 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
9 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
12 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
15 uur geleden