Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ

Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ

HEERENVEEN(ANP) - Sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen AZ bekend dat AZ vrijdag een bod heeft uitgebracht op hem. Volgens Veerman (22) liggen vraag en aanbod echter nog ver uit elkaar.

"Ik weet dat ze twee dagen geleden een bod hebben gedaan. Ik weet de hoogte van het bod en volgens mij is Heerenveen het daar niet mee eens. Het is een bedrag rond de 4 en 4,5 miljoen euro, zoiets", aldus Veerman voor de camera van ESPN. "Ik weet niet wat Heerenveen voor mij vraagt. 10 miljoen euro? Ik hoop het niet."

Veerman heeft nog maar een paar dagen de tijd om te verkassen. De transferperiode eindigt over twee dagen. Mocht Heerenveen er met AZ of een andere club niet uitkomen, dan blijft Veerman zich volledig inzetten voor de Friezen, zo zei hij na de 3-1-nederlaag tegen zijn mogelijke nieuwe werkgever.

"Ik kan ook niet meer gaan voetballen, maar dat lijkt me helemaal niet handig. Dat heeft niet zoveel zin denk ik. Ik moet mezelf toch verkopen en ik word betaald door Heerenveen", aldus Veerman.

AZ neemt afscheid van Teun Koopmeiners, die zondag zijn laatste duel voor de Alkmaarders heeft gespeeld. De 23-jarige captain verhuist naar het Italiaanse Atalanta.

Meer uit Voetbal

Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

18 minuten geleden
Feyenoord speelt gelijk tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.

35 minuten geleden
Go Ahead Eagles en Groningen gaan met gelijkspel winterstop in

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.

37 minuten geleden
Bosz ziet PSV voor derde duel op rij na goed begin terugvallen

UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.

1 uur geleden
PSV wint ook bij Utrecht en boekt met 14e uitzege op rij record

UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.

2 uur geleden
FC Barcelona maanden zonder Christensen

BARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Plug tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.

3 uur geleden