Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ
HEERENVEEN(ANP) - Sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen AZ bekend dat AZ vrijdag een bod heeft uitgebracht op hem. Volgens Veerman (22) liggen vraag en aanbod echter nog ver uit elkaar.
"Ik weet dat ze twee dagen geleden een bod hebben gedaan. Ik weet de hoogte van het bod en volgens mij is Heerenveen het daar niet mee eens. Het is een bedrag rond de 4 en 4,5 miljoen euro, zoiets", aldus Veerman voor de camera van ESPN. "Ik weet niet wat Heerenveen voor mij vraagt. 10 miljoen euro? Ik hoop het niet."
Veerman heeft nog maar een paar dagen de tijd om te verkassen. De transferperiode eindigt over twee dagen. Mocht Heerenveen er met AZ of een andere club niet uitkomen, dan blijft Veerman zich volledig inzetten voor de Friezen, zo zei hij na de 3-1-nederlaag tegen zijn mogelijke nieuwe werkgever.
"Ik kan ook niet meer gaan voetballen, maar dat lijkt me helemaal niet handig. Dat heeft niet zoveel zin denk ik. Ik moet mezelf toch verkopen en ik word betaald door Heerenveen", aldus Veerman.
AZ neemt afscheid van Teun Koopmeiners, die zondag zijn laatste duel voor de Alkmaarders heeft gespeeld. De 23-jarige captain verhuist naar het Italiaanse Atalanta.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.
8 uur geledenATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.
8 uur geledenATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.
8 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
19 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
20 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
20 uur geleden