Joey Veerman: wat Heerenveen vraagt komt niet in buurt van bod AZ
HEERENVEEN(ANP) - Sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen AZ bekend dat AZ vrijdag een bod heeft uitgebracht op hem. Volgens Veerman (22) liggen vraag en aanbod echter nog ver uit elkaar.
"Ik weet dat ze twee dagen geleden een bod hebben gedaan. Ik weet de hoogte van het bod en volgens mij is Heerenveen het daar niet mee eens. Het is een bedrag rond de 4 en 4,5 miljoen euro, zoiets", aldus Veerman voor de camera van ESPN. "Ik weet niet wat Heerenveen voor mij vraagt. 10 miljoen euro? Ik hoop het niet."
Veerman heeft nog maar een paar dagen de tijd om te verkassen. De transferperiode eindigt over twee dagen. Mocht Heerenveen er met AZ of een andere club niet uitkomen, dan blijft Veerman zich volledig inzetten voor de Friezen, zo zei hij na de 3-1-nederlaag tegen zijn mogelijke nieuwe werkgever.
"Ik kan ook niet meer gaan voetballen, maar dat lijkt me helemaal niet handig. Dat heeft niet zoveel zin denk ik. Ik moet mezelf toch verkopen en ik word betaald door Heerenveen", aldus Veerman.
AZ neemt afscheid van Teun Koopmeiners, die zondag zijn laatste duel voor de Alkmaarders heeft gespeeld. De 23-jarige captain verhuist naar het Italiaanse Atalanta.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden