Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jimmy Fallon biedt crew excuses aan na klachten over wangedrag

Jimmy Fallon biedt crew excuses aan na klachten over wangedrag

NEW YORK (ANP) - Talkshowhost Jimmy Fallon heeft zijn medewerkers excuses gemaakt over zijn gedrag. Hij deed dit tijdens een Zoom-sessie met de voltallige crew van zijn programma The Tonight Show, nadat via het tijdschrift Rolling Stone donderdag naar buiten kwam dat veel medewerkers zijn gedrag op de werkvloer grensoverschrijdend noemden.

"Ik schaam mij kapot", zei Fallon volgens medewerkers die bij de sessie aanwezig waren. "Ik voel me er heel slecht over, meer dan ik kan uitdrukken. Dit is niet de sfeer die ik bij de show wilde creëren. Het spijt me als ik jullie gevoelens van schaamte heb gegeven."

Volgens medewerkers die de schuldbekentenis van Fallon bijwoonden, klonk hij zeer oprecht. De presentator nam de schuld voor de gevoelens in zijn crew volledig op zich. Hij zei dat programmaleider Chris Miller niets te verwijten valt en dat deze niet weggaat. "Ik wil dat de show leuk is, voor iedereen die er aan meewerkt", beklemtoonde Fallon.

Mentale klachten

In Rolling Stone beschuldigden verschillende huidige en oud-medewerkers van The Tonight Show de presentator van grensoverschrijdend gedrag. Achter de schermen van de populaire Amerikaanse tv-show zou al jaren sprake zijn van een "giftige werkomgeving", stelden zij. Dit zou onder meer komen door Fallon en door de steeds wisselende teams van leidinggevenden. In de afgelopen negen jaar versleet The Tonight Show liefst negen showrunners (programmaleiders) die Fallon nooit durfden tegen te spreken.

Sommige medewerkers voelden zich gekleineerd en geïntimideerd door Fallon en zijn soms "onvoorspelbare gedrag'. Zij meldden zich bij personeelszaken, maar er gebeurde niets met hun klachten, stelden zij. Een aantal medewerkers heeft blijvende mentale klachten door de ervaringen op de werkvloer.

Meer uit Buitenland

Libanon meldt 14 doden door aanvallen Israël op zondag

BEIROET (ANP/RTR) - Israëlische luchtaanvallen hebben zondag veertien mensen gedood en 37 mensen verwond, meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid. Onder de doden van zondag waren twee kinderen en twee vrouwen, aldus het ministerie van Volksgezondheid. Israël meldt dat een van zijn soldaten is omgekomen.

3 uur geleden
Fatah wint eenzijdige lokale verkiezingen Palestijnse Westoever

RAMALLAH (ANP/AFP) - De seculiere partij Fatah van de Palestijnse president Mahmoud Abbas heeft de lokale verkiezingen gewonnen die zaterdag werden gehouden op de Westelijke Jordaanoever. Dat blijkt uit de zondag gepubliceerde resultaten.

4 uur geleden
Vloot met humanitaire hulp voor Gaza vertrokken vanuit Sicilië

SYRACUSE (ANP/DPA) - Activisten uit diverse landen zijn vanuit Sicilië aan boord van 56 schepen met humanitaire hulp vertrokken naar de Gazastrook. Dat meldt de Global Sumud Flotilla. Volgens de organisatie is het de grootste hulpvloot die ooit heeft geprobeerd de Gazastrook te bereiken.

4 uur geleden
Staatsbezoek Charles aan VS gaat zonder wijzigingen door

LONDEN (ANP/RTR) - Het vierdaagse staatsbezoek van koning Charles en koningin Camilla aan de Verenigde Staten gaat gewoon door zoals gepland. Dat heeft Buckingham Palace zondag bekendgemaakt na overleg over de planning naar aanleiding van het schietincident tijdens een mediagala waar president Donald Trump aanwezig was.

4 uur geleden
Dodental bomaanslag op verkeersweg Colombia omhoog

BOGOTÁ (ANP/AFP/RTR) - Het dodental door een zware explosie op een verkeersweg in Colombia is gestegen naar negentien. De autoriteiten spreken over een terreuraanslag en houden een afsplitsing van de ontbonden guerrillagroep FARC verantwoordelijk.

6 uur geleden
Rivalen Netanyahu gaan samen volgende verkiezingen Israël in

JERUZALEM (ANP/RTR) - Twee geduchte politieke rivalen van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu gaan de krachten bundelen voor de komende verkiezingen, die later dit jaar worden verwacht. Zij hopen zo Netanyahu's coalitieregering te verdrijven.

8 uur geleden
President Israël stuurt aan op schikking in strafzaak Netanyahu

JERUZALEM (ANP/RTR/DPA) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu lijkt nog geen uitzicht te hebben op gratieverlening door de president in de corruptiezaak waarin hij is verwikkeld. Het staatshoofd, president Isaac Herzog, maakte zondag duidelijk dat eerst moet worden gekeken naar een mogelijke schikking. Pas daarna wil hij gratie overwegen.

10 uur geleden