Jiménez voor de vierde keer trainer AEK Athene
ATHENE (ANP) - De Griekse voetbalclub AEK Athene heeft de Spanjaard Manolo Jiménez maar weer eens als coach aangesteld. Dat is al de vierde keer in het bestaan van de club. Hij heeft voor 18 maanden getekend, meldde de huidige nummer vier van de Griekse competitie.
De 57-jarige Jiménez, die vijftien keer uitkwam voor het Spaanse nationale elftal, leidde in zijn eerste periode als trainer in 2011 AEK naar de winst in de Griekse beker, in 2018 werd hij in zijn tweede periode bij de club zelfs kampioen. Vorig jaar was Jiménez ook nog korte tijd trainer. Deze keer moet hij Massimo Carrera vervangen. De Italiaan werd vorige week ontslagen omdat AEK werd uitgeschakeld in de groepsfase van de Europa League.
Jiménez trainde eerder onder meer ook Sevilla van 2007 tot 2010, de club waar hij in veertien seizoenen meer dan vierhonderd wedstrijden voor speelde.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
23 minuten geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Ronald Koeman geëerd met een tegel op de Walk of Fame van de Eindhovense club. De huidige bondscoach van het Nederlands elftal onthulde de tegel zaterdag voor het thuisduel van PSV met AZ.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fred Grim noemde de nederlaag van Ajax bij FC Groningen "hard en pijnlijk". Dat zei de coach van Ajax na afloop van de 3-1 in de Euroborg tegen ESPN. "Dit komt wel aan", verzuchtte de oud-doelman na de vierde competitienederlaag van Ajax. "We kijken allemaal in de spiegel. Dat doen we allemaal. De staf ook", aldus Grim op de vraag hoe hij zijn eigen rol ziet.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft zaterdag voor de vierde keer dit seizoen een wedstrijd verloren in de Eredivisie. Het elftal van coach Fred Grim ging in de Euroborg met 3-1 ten onder tegen FC Groningen. Daarmee kwam er voor de Groningers een einde aan een reeks van zes competitienederlagen op rij.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Wout Weghorst begint als spits van Ajax in de basis bij het uitduel met FC Groningen. Coach Fred Grim geeft opnieuw de voorkeur aan de Nederlandse international boven Kasper Dolberg. De Deense aanvaller zit op de bank. Steven Berghuis krijgt voor het eerst sinds zijn liesblessure een basisplaats, ten koste van Rayane Bounida. Berghuis maakte de afgelopen weken al twee invalbeurten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.
9 uur geleden