Jiménez voor de vierde keer trainer AEK Athene
ATHENE (ANP) - De Griekse voetbalclub AEK Athene heeft de Spanjaard Manolo Jiménez maar weer eens als coach aangesteld. Dat is al de vierde keer in het bestaan van de club. Hij heeft voor 18 maanden getekend, meldde de huidige nummer vier van de Griekse competitie.
De 57-jarige Jiménez, die vijftien keer uitkwam voor het Spaanse nationale elftal, leidde in zijn eerste periode als trainer in 2011 AEK naar de winst in de Griekse beker, in 2018 werd hij in zijn tweede periode bij de club zelfs kampioen. Vorig jaar was Jiménez ook nog korte tijd trainer. Deze keer moet hij Massimo Carrera vervangen. De Italiaan werd vorige week ontslagen omdat AEK werd uitgeschakeld in de groepsfase van de Europa League.
Jiménez trainde eerder onder meer ook Sevilla van 2007 tot 2010, de club waar hij in veertien seizoenen meer dan vierhonderd wedstrijden voor speelde.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst staat woensdag met Feyenoord voor een bijna onmogelijke opgave tijdens de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League. "We moeten onze club zo goed mogelijk vertegenwoordigen", zei hij tijdens een persconferentie in Camp Nou. "We spelen tegen een ploeg die steeds dichter bij een moment komt dat ze dit toernooi kunnen winnen. Ze zijn niet vaak kwetsbaar. Maar als er zo'n moment komt, dan moeten we dat herkennen."
18 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Anis Hadj Moussa begint woensdag met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League. "We willen met een zo sterk mogelijk team spelen", zei trainer Giovanni van Bronckhorst op een persconferentie in Camp Nou. "Voor hem is dit geen mooiere wedstrijd om zijn voeten te laten spreken."
44 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De Spaanse voetbalbond (RFEF) heeft een akkoord gesloten ter ondersteuning van vruchtbaarheidsbehandelingen voor vrouwelijke spelers en scheidsrechters. De bond presenteerde de maatregel dinsdag als een nieuwe manier om vrouwen in het topvoetbal meer vrijheid te geven om te beslissen of en wanneer ze moeder willen worden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van Feyenoord voor de uitwedstrijd van woensdag tegen FC Barcelona in de Champions League. De 24-jarige rechtsbuiten had zijn zinnen gezet op een lucratieve transfer naar Al-Ittihad, dat bijna 40 miljoen euro voor hem overhad. Feyenoord en de club uit Saudi-Arabië bereikten echter geen overeenstemming over de betalingsvoorwaarden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Sofyan Amrabat wil niet meer voor het Marokkaanse voetbalelftal uitkomen zolang Mohamed Ouahbi bondscoach is. Dat schrijft de middenvelder van Ajax op Instagram.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Nederlandse voetballers ontbreken op de lijst van genomineerden voor de Gouden Bal, de prijs voor de beste voetballer ter wereld. De organisatie maakte dinsdag de dertig namen bekend van de spelers die op 26 oktober in Londen kans maken op de Ballon d'Or.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Drie Nederlandse voetbalsters zijn genomineerd voor de Ballon d'Or Féminin, de prijs voor de beste voetbalster ter wereld. Dat heeft de organisatie van de prestigieuze sportprijs dinsdag bekendgemaakt. Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema zitten bij de dertig speelsters die op 26 oktober in Londen kans maken op de prijs.
3 uur geleden