
Jesus van Manchester City minstens drie weken uit roulatie
MANCHESTER (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Gabriel Jesus van Manchester City is minstens drie weken uitgeschakeld door een blessure. Het was niet de Engelse club die met het nieuws naar buiten kwam, maar de Braziliaaanse voetbalbond CBF. Jesus was opgeroepen voor de interlands in oktober tegen Bolivia en Peru. De bond meldde ook niet de aard de van de kwetsuur.
Jesus heeft volgens de CBF de blessure opgelopen in het Premier Leagueduel met Wolverhampton Wanderers afgelopen maandag. De 23-jarige aanvaller speelde die wedstrijd de volle negentig minuten mee en scoorde ook nog. Hij mist niet alleen de twee interlands met Brazilië, maar zoals het er nu voorstaat ook de eerstkomende drie wedstrijden van City tegen Leicester, Burnley en Leeds.
De blessure van Jesus is een nieuwe tegenslag voor de ploeg van coach Pep Guardiola, omdat ook Sergio Aguëra onlangs geblesseerd raakte en voor langere tijd uit de roulatie is met knieletsel.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München is langer uitgeschakeld. Hij is opnieuw geblesseerd geraakt aan zijn kuitspier, meldt de Duitse voetbalclub op zijn website.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ian Maatsen is bij de laatste training van het Nederlands elftal voor de uitwedstrijd tegen Spanje in de kwartfinale van de Nations League. De linksback kreeg vrijdag een oproep omdat de geschorste Jorrel Hato en zieke Jurriën Timber niet beschikbaar zijn voor de return in Estadio Mestalla van Valencia.
1 uur geledenMONTEVIDEO (ANP) - Argentinië heeft zich met een krappe uitzege van 1-0 op Uruguay zo goed als zeker geplaatst voor het WK voetbal in 2026. De regerend wereldkampioen boekte zijn negende overwinning in de Zuid-Amerikaanse kwalificatie en leidt in de stand met 28 punten, 6 meer dan Ecuador.
5 uur geledenTA'QALI (ANP) - Voetballer Oliver Antman heeft Finland in de WK-kwalificatie de zege bezorgd tegen Malta. De 23-jarige aanvaller van Go Ahead Eagles maakte het enige doelpunt in de uitwedstrijd van Finland: 0-1.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De Engelse voetballers hebben hun eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Thomas Tuchel gewonnen. Op Wembley won Engeland de WK-kwalificatiewedstrijd van Albanië met 2-0.
14 uur geledenVENETIË (ANP) - Jong Oranje heeft de oefeninterland tegen Jong Italië gewonnen. In Venetië sloeg de ploeg in de extra tijd toe en won met 2-1.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Doelman Alisson Becker mist de kwalificatiewedstrijd voor het WK voetbal tegen Argentinië van 26 maart. De doelman van Liverpool viel na een botsing met Davinson Sánchez in het duel met Colombia uit en keert terug naar Liverpool, meldt zijn club uit de Premier League.
18 uur geleden