Jesus van Manchester City minstens drie weken uit roulatie
MANCHESTER (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Gabriel Jesus van Manchester City is minstens drie weken uitgeschakeld door een blessure. Het was niet de Engelse club die met het nieuws naar buiten kwam, maar de Braziliaaanse voetbalbond CBF. Jesus was opgeroepen voor de interlands in oktober tegen Bolivia en Peru. De bond meldde ook niet de aard de van de kwetsuur.
Jesus heeft volgens de CBF de blessure opgelopen in het Premier Leagueduel met Wolverhampton Wanderers afgelopen maandag. De 23-jarige aanvaller speelde die wedstrijd de volle negentig minuten mee en scoorde ook nog. Hij mist niet alleen de twee interlands met Brazilië, maar zoals het er nu voorstaat ook de eerstkomende drie wedstrijden van City tegen Leicester, Burnley en Leeds.
De blessure van Jesus is een nieuwe tegenslag voor de ploeg van coach Pep Guardiola, omdat ook Sergio Aguëra onlangs geblesseerd raakte en voor langere tijd uit de roulatie is met knieletsel.
Meer uit Voetbal
CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
5 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
3 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
7 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
7 uur geleden