Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jesus Christ Superstar weer vervroegd voor wedstrijd Oranje

Jesus Christ Superstar weer vervroegd voor wedstrijd Oranje

DEN HAAG (ANP) - Jesus Christ Superstar begint woensdag weer eerder om supporters tegemoet te komen die de wedstrijd tussen Nederland en Engeland willen zien. De starttijd van de voorstelling in het World Forum Theater in Den Haag is een uur vervroegd naar 19.00 uur, zodat bezoekers de halve finale van het EK voetbal kunnen kijken, laat een woordvoerder van de producent weten. Afgelopen zaterdag begon de musical ook al een uur eerder, toen omdat Oranje in de kwartfinale stond.

Het is niet de enige voorstelling die woensdagavond vroeger begint. Het duo Van der Laan & Woe start ook een uur eerder, om 19.00 uur, in het DeLaMar Theater in Amsterdam. Eerder liet Najib Amhali weten dat zijn voorstelling in Carré ook woensdag eerder begint. De cabaretier schoof zaterdag tijdens de kwartfinale ook al op.

Ook andere instanties hebben hun programma aangepast. Zo vergadert de gemeenteraad van Hilversum "anders dan normaal" om 18.00 uur. De bijeenkomst "zal zo nodig ook na de aftrap worden voortgezet", meldt de gemeente. Ook de Friese gemeente Harlingen opent de raadsvergadering al om 18.00 uur, in plaats van om 19.30 uur. De gemeente laat op de site nog weten: "De vergadering wordt om 20.30 uur geschorst als er nog agendapunten niet afgehandeld zijn. De nog openstaande agendapunten worden donderdagavond besproken."

Het duel tussen Nederland en Engeland begint woensdagavond in Dortmund om 21.00 uur.

Meer uit Binnenland

Natuurbrandrisico ook in noordoosten van Nederland opgeschaald

DEN HAAG (ANP) - Door de aanhoudende droogte geldt in vrijwel heel Nederland inmiddels een verhoogd risico op natuurbranden. Nadat deze en vorige week al in 20 van de 25 veiligheidsregio's fase 2 van kracht werd, is nu ook in Friesland, Drenthe en Groningen het hoogste waarschuwingsniveau afgegeven. Twee regio's, Amsterdam-Amstelland en Zaanstreek-Waterland, registreren het actuele natuurbrandrisico niet via deze methode.

11 minuten geleden
Opkomst herverkiezingen Gorinchem om 11 uur op 10 procent

GORINCHEM (ANP) - Om 11.00 uur had 10 procent van alle stemgerechtigden in Gorinchem een stem uitgebracht voor de herverkiezing van de gemeenteraad. Dat was net iets minder dan de opkomst rond dat tijdstip bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart. Een meerderheid van de gemeenteraad besloot tot een herstemming, omdat er vermoedens van stemfraude waren.

1 uur geleden
Comité: draagvlak 4 en 5 mei ongewijzigd, meer angst voor AI

AMSTERDAM (ANP) - Het draagvlak onder Nederlanders voor de dodenherdenking op 4 mei en Bevrijdingsdag op 5 mei, is nagenoeg hetzelfde gebleven in vergelijking met vorig jaar. Dit blijkt uit het jaarlijkse Nationaal Vrijheidsonderzoek dat wordt uitgevoerd in opdracht van het Nationaal Comité 4 en 5 mei.

1 uur geleden
Nog veel vragen na steekincident Olympisch Stadion op Koningsdag

AMSTERDAM (ANP) - Er is nog veel onduidelijk over de steekpartij op de avond van Koningsdag in het Olympisch Stadion in Amsterdam. De politie is op zoek naar beelden van het incident en vraagt getuigen zich te melden.

1 uur geleden
Natuurbrand in Limburgse Helden onder controle

HELDEN (ANP) - De grote natuurbrand bij de Limburgse plaats Helden is onder controle. "Nabluswerkzaamheden zullen nog enige tijd in beslag nemen", meldt de veiligheidsregio.

2 uur geleden
Burgemeester Gorinchem verwacht goede opkomst bij herverkiezingen

GORINCHEM (ANP) - Reinie Melissant, de burgemeester van Gorinchem, verwacht dat "veel mensen gaan stemmen" tijdens de herverkiezingen in de gemeente. Na de gemeenteraadsverkiezingen in maart besloot een meerderheid van de gemeenteraad dat er opnieuw moest worden gestemd omdat er signalen waren van stemfraude. De 21 stembureaus zijn inmiddels een paar uur open.

2 uur geleden
Weeronline: april was uitzonderlijk zonnig en vooral droog

HOUTEN (ANP) - April was dit jaar uitzonderlijk zonnig en droog. Met 260 zonuren eindigt de maand in de top vijf zonnigste aprilmaanden ooit gemeten, meldt Weeronline. Doordat er slechts 8 millimeter neerslag viel, behoort de maand tot de top drie droogste aprilmaanden sinds het begin van de metingen.

3 uur geleden