Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jesus Christ Superstar weer vervroegd voor wedstrijd Oranje

Jesus Christ Superstar weer vervroegd voor wedstrijd Oranje

DEN HAAG (ANP) - Jesus Christ Superstar begint woensdag weer eerder om supporters tegemoet te komen die de wedstrijd tussen Nederland en Engeland willen zien. De starttijd van de voorstelling in het World Forum Theater in Den Haag is een uur vervroegd naar 19.00 uur, zodat bezoekers de halve finale van het EK voetbal kunnen kijken, laat een woordvoerder van de producent weten. Afgelopen zaterdag begon de musical ook al een uur eerder, toen omdat Oranje in de kwartfinale stond.

Het is niet de enige voorstelling die woensdagavond vroeger begint. Het duo Van der Laan & Woe start ook een uur eerder, om 19.00 uur, in het DeLaMar Theater in Amsterdam. Eerder liet Najib Amhali weten dat zijn voorstelling in Carré ook woensdag eerder begint. De cabaretier schoof zaterdag tijdens de kwartfinale ook al op.

Ook andere instanties hebben hun programma aangepast. Zo vergadert de gemeenteraad van Hilversum "anders dan normaal" om 18.00 uur. De bijeenkomst "zal zo nodig ook na de aftrap worden voortgezet", meldt de gemeente. Ook de Friese gemeente Harlingen opent de raadsvergadering al om 18.00 uur, in plaats van om 19.30 uur. De gemeente laat op de site nog weten: "De vergadering wordt om 20.30 uur geschorst als er nog agendapunten niet afgehandeld zijn. De nog openstaande agendapunten worden donderdagavond besproken."

Het duel tussen Nederland en Engeland begint woensdagavond in Dortmund om 21.00 uur.

Meer uit Binnenland

Explosie en brand in Eindhovens restaurant door zwaar vuurwerk

EINDHOVEN (ANP) - In een restaurant aan de Kruisstraat in Eindhoven is brand uitgebroken nadat vermoedelijk zwaar vuurwerk naar binnen was gegooid. Dat meldt de politie op X. Het vuurwerk veroorzaakte een explosie. Er is niemand gewond geraakt.

3 uur geleden
Meerdere meldingen van felle 'vuurbol' boven Nederland

DEN HAAG (ANP) - Vanuit meerdere plekken in het land melden mensen via sociale media dat ze zondagavond rond 19.00 uur een soort vuurbol hebben gezien in de lucht. Waarschijnlijk gaat het om een meteoor, zegt meteoroloog Wouter van Bernebeek, ofwel een stukje ruimtepuin dat in de dampkring verbrandt en daarmee een geel lichtspoor achterlaat aan de hemel.

9 uur geleden
Gestrande Nederlanders uit Oman maandag naar Schiphol via Egypte

DEN HAAG (ANP) - Een groep Nederlanders die in Oman was gestrand, reist maandag door naar Schiphol vanaf de luchthaven van Hurghada in Egypte. Het gaat om de Nederlanders die eerst in de Omaanse hoofdstad Muscat worden opgehaald met een militair vliegtuig van Defensie. Zij worden door Defensie naar Hurghada gebracht en vliegen vanaf daar door naar Amsterdam, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.

11 uur geleden
Ook maandag geen treinen tussen Den Bosch en Tilburg

UTRECHT (ANP) - Het treinverkeer tussen Den Bosch en Tilburg ligt tot zeker dinsdagochtend stil nadat eerder dit weekend een werktrein ontspoorde bij Vught. Eerder was de verwachting dat er maandagochtend weer treinen konden rijden op het traject, maar die prognose is bijgesteld, meldt een woordvoerder van ProRail. Het treinverkeer tussen beide Brabantse steden ligt sinds zaterdagochtend vroeg stil.

13 uur geleden
Zeven gewonden door ongeluk bij Maarssen, toestand onbekend

MAARSSEN (ANP) - Door een ongeluk op de Zuilense Ring (N230) bij Maarssen zijn zondagmiddag zeven mensen gewond geraakt, meldt een woordvoerder van de politie. Onder hen zijn enkele kinderen. Bij het ongeval waren twee voertuigen betrokken. De politiewoordvoerder spreekt van een zwaar ongeval.

13 uur geleden
Nederlanders 'repeteren' het verjagen van Russen uit Noorwegen

BARDUFOSS (ANP) - Nederlandse militairen spelen de komende dagen na hoe ze binnengevallen Russische troepen uit Noorwegen kunnen verjagen. Commandant George Pastoor noemt het geen oefening meer, maar een "repetitie".

14 uur geleden
Feminist March staat stil bij oorlog en geweld tegen vrouwen

AMSTERDAM (ANP) - Volgens de organisatie hebben zondag zo'n 15.000 mensen meegelopen met de Feminist March in Amsterdam. Er werd stilgestaan bij oorlogsgeweld en de invloed die dat heeft op vrouwen. Iliriana Banjska sprak eerder op de dag namens de organisatie van "superweer en een goede opkomst tot nu toe".

17 uur geleden