Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jeep roept 63.000 Cherokees terug in VS om technisch euvel

Jeep roept 63.000 Cherokees terug in VS om technisch euvel

NEW YORK (ANP) - Het automerk Jeep roept in de Verenigde Staten 63.000 Cherokee SUV's terug naar de garage wegens een defect waardoor de voertuigen plotseling hun vermogen kunnen verliezen. Ook functioneert de parkeerrem hierdoor mogelijk niet meer. Het krachtverlies van de motor kan het risico op een ongeluk vergroten, waarschuwt de Amerikaanse National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA). Of het probleem ook in Europa speelt is nog onbekend.

Hoewel er mogelijk een waarschuwingslampje brandt of bestuurders vreemde geluiden, trillingen of een verandering in rijgedrag ervaren, meldt moederbedrijf Stellantis dat krachtverlies kan leiden tot een ongeval, zonder waarschuwing. De terugroepactie heeft betrekking op bepaalde Cherokees van modeljaar 2017 tot en met 2019.

Jeeps waren vorig jaar het onderwerp van verschillende terugroepacties. Zo moesten in februari 338.000 Jeep Grand Cherokees terug naar de garage wegens een probleem met de draagarm, waardoor de bestuurder de controle over het voertuig kon verliezen. Ook riep Stellantis in die maand meer dan 1 miljoen auto' s terug, waaronder de Jeep Compass en Grand Cherokee, vanwege een softwarefout.

Meer uit Financieel

Topman Søren Abildgaard vertrekt bij Odido

DEN HAAG (ANP) - Topman Søren Abildgaard treedt terug als topman van Odido. Abildgaard was bijna tien jaar topman van het telecombedrijf en begeleidde onder meer de overgang van T-Mobile Nederland naar Odido. Hij wordt opgevolgd door Tisha van Lammeren. Zij werkt al ruim twintig jaar bij Odido en haar voorgangers en had daar al een hoge bestuursfunctie.

46 minuten geleden
Booking.com mag werknemers verplichten deels op kantoor te werken

AMSTERDAM (ANP) - Booking.com mag zijn medewerkers verplichten om minstens 40 procent van de werktijd op kantoor te zijn. Dat heeft de rechtbank in Amsterdam bepaald in een zaak tussen het boekingsplatform en de ondernemingsraad (or) over het nieuwe thuiswerkbeleid.

51 minuten geleden
Unilever-topman beraadt zich op toekomst van Unox na besluit ACM

LONDEN (ANP) - Unilever-topman Fernando Fernandez kan nog niet zeggen wat er met het rookworsten- en soepenmerk Unox gebeurt, nu concurrentiewaakhond ACM de verkoop aan het bedrijf Zwanenberg heeft afgekeurd. "We zijn teleurgesteld over het besluit. We hadden gehoopt op een uitkomst waarbij we niet alleen het merk en de productie in Nederland konden behouden, maar ook de mogelijkheid zouden krijgen om de productie in Oss verder te versterken en uit te breiden", zei de bestuursvoorzitter woensdag tijdens een toelichting op de resultaten.

1 uur geleden
Goederenoverslag havens Terneuzen, Vlissingen en Gent omhoog

TERNEUZEN (ANP) - De havens van Vlissingen, Terneuzen en Gent hebben in het derde kwartaal hun goederenoverslag via de zeevaart zien stijgen. Dat meldt havenuitbater North Sea Port. De droogte had een beperkt effect op de overslag via de zeevaart, aldus het havenbedrijf.

2 uur geleden
Personeel uitkeringsinstantie UWV in Zwolle gaat actievoeren

ZWOLLE (ANP) - Het personeel van uitkeringsinstantie UWV in Zwolle gaat donderdag actievoeren uit onvrede over het cao-eindbod van de werkgever, meldt De Unie. Volgens de vakbond is de onvrede onder het personeel momenteel zeer groot.

2 uur geleden
Mailadressen gelekt bij bedrijf achter Pac-Man en Digimon

TOKIO (ANP) - Bandai Namco Entertainment, een grote Japanse uitgever van videogames, is slachtoffer geworden van een datalek. Een partij waarmee het bedrijf achter bekende spelseries als Pac-Man, Tekken en Digimon samenwerkt, heeft te maken gehad met ongeautoriseerde toegang. Daardoor zijn volgens het Japanse persbureau Kyodo ongeveer 346.000 gegevens gelekt, waaronder e-mailadressen.

3 uur geleden
Bitcoinplatform Bitonic doet deze week aangifte na hack

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlandse bitcoinbedrijf Bitonic doet deze week aangifte van de hack van zondagavond, waarbij een cybercrimineel vijf klantaccounts wist over te nemen. "De sporen van de aanvaller hebben we veiliggesteld, zodat we die aan de politie kunnen overdragen", laat het bedrijf woensdag weten.

3 uur geleden