Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jeanine Holscher weg als topvrouw van winkelketen Blokker

Jeanine Holscher weg als topvrouw van winkelketen Blokker

AMSTERDAM (ANP) - Jeanine Holscher vertrekt begin volgend jaar als topvrouw van winkelketen Blokker. Ze wordt opgevolgd door de huidige inkoopdirecteur van Blokker, Pauline Boerman, maakte de onderneming bekend.

"Ondanks twee moeilijke coronaperiodes, gestegen huren, grondstoffenprijzen, energieprijzen en lonen, is Blokker nu zowel off- als online een sterke speler in de markt en daar ben ik Jeanine dankbaar voor", zegt Blokker-eigenaar Michiel Witteveen in een toelichting. Het bedrijf heeft ruim 4000 medewerkers in dienst.

De taken worden de komende weken overgedragen en Boerman begint op 1 januari in haar nieuwe functie. Holscher blijft als aandeelhouder aan de Mirage Retail Group, het moederbedrijf van Blokker, verbonden.

Big Bazar

Witteveen gaf vorige maand aan dat Blokker geen verlies meer maakt. Mirage Retail Group nam in 2019 de toen verlieslatende keten over van de familie Blokker. "Wij kijken vooral naar de operationele resultaten, dat is voor Blokker dit jaar nul", zei de topman eind vorige maand.

Hoewel consumenten door onder meer de hoge inflatie nu minder geld uitgeven aan spullen, draaien de winkels van Blokker volgens Witteveen erg goed. Mirage was ook de eigenaar van de inmiddels failliete Big Bazar.

Meer uit Financieel

Wall Street sluit met verliezen na gevechten in Midden-Oosten

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn met verliezen de handel uitgegaan. Nieuwe aanvallen van Iran op omliggende landen voeden de vrees voor een nieuwe escalatie in de vijandelijkheden met de Verenigde Staten. Daardoor neemt de hoop op een snelle vredesdeal in het Midden-Oosten weer wat af.

2 uur geleden
Eurocommissaris Hoekstra: nieuwe heffingen VS kunnen niet

AMSTERDAM (ANP) - Eurocommissaris Wopke Hoekstra (Klimaat) heeft geen goed woord over voor nieuwe importheffingen waarmee de Verenigde Staten dreigen. Tegen nieuwszender BNR zegt hij dat de Europese Commissie zal vasthouden aan eerdere afspraken met de Amerikaanse regering, die woensdag met nieuwe importheffingen voor de EU dreigde.

2 uur geleden
Griekenland niet langer op economische probleemlijst EU

ATHENE (ANP/DPA) - De Europese Commissie heeft Griekenland voor het eerst sinds de schuldencrisis van de lijst afgehaald van lidstaten met economische onevenwichtigheden. Volgens premier Kyriakos Mitsotakis eindigt daarmee een "negatief hoofdstuk dat zestien jaar geleden begon".

4 uur geleden
Ackman wil belang in Universal Music verkopen na afgeketst bod

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse miljardair Bill Ackman wil zijn belang in Universal Music Group verkopen. Eerder deze week werd bekend dat het muziekconcern achter artiesten als Taylor Swift, Harry Styles en Billie Eilish het ongevraagde overnamebod van Ackmans investeringsfirma Pershing Square verwerpt.

4 uur geleden
FME wijst op randvoorwaarden voor vergroten onafhankelijkheid

ZOETERMEER (ANP) - Ondernemersorganisatie FME noemt het voorstel van de Europese Commissie voor meer technologische onafhankelijkheid "een belangrijke stap om minder afhankelijk te worden van de VS en China". Maar volgens de ondernemersorganisatie voor technologische industrie moet er ook naar randvoorwaarden worden gekeken.

6 uur geleden
Aandelenbeurs Amsterdam sluit in mineur na nieuwe aanvallen Iran

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is woensdag met een licht verlies gesloten. Beleggers op het Damrak volgden daarmee het overwegend negatieve sentiment op andere Europese beurzen en op Wall Street. Nieuwe aanvallen van Iran op Koeweit en Bahrein wakkerden zorgen aan over de oorlog in het Midden-Oosten. Eerder optimisme over een vredesdeal verdween naar de achtergrond.

7 uur geleden
Aandeelhouders Air France-KLM akkoord met beloning topman Smith

PARIJS (ANP) - Topman Benjamin Smith van Air France-KLM krijgt zijn miljoenenbeloning. Een meerderheid van de aandeelhouders is akkoord met het salaris en de bonussen van de Canadese topman. De Nederlandse overheid had eerder laten weten bezwaar aan te tekenen tegen de financiƫle beloning.

7 uur geleden