Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jeanine Holscher weg als topvrouw van winkelketen Blokker

Jeanine Holscher weg als topvrouw van winkelketen Blokker

AMSTERDAM (ANP) - Jeanine Holscher vertrekt begin volgend jaar als topvrouw van winkelketen Blokker. Ze wordt opgevolgd door de huidige inkoopdirecteur van Blokker, Pauline Boerman, maakte de onderneming bekend.

"Ondanks twee moeilijke coronaperiodes, gestegen huren, grondstoffenprijzen, energieprijzen en lonen, is Blokker nu zowel off- als online een sterke speler in de markt en daar ben ik Jeanine dankbaar voor", zegt Blokker-eigenaar Michiel Witteveen in een toelichting. Het bedrijf heeft ruim 4000 medewerkers in dienst.

De taken worden de komende weken overgedragen en Boerman begint op 1 januari in haar nieuwe functie. Holscher blijft als aandeelhouder aan de Mirage Retail Group, het moederbedrijf van Blokker, verbonden.

Big Bazar

Witteveen gaf vorige maand aan dat Blokker geen verlies meer maakt. Mirage Retail Group nam in 2019 de toen verlieslatende keten over van de familie Blokker. "Wij kijken vooral naar de operationele resultaten, dat is voor Blokker dit jaar nul", zei de topman eind vorige maand.

Hoewel consumenten door onder meer de hoge inflatie nu minder geld uitgeven aan spullen, draaien de winkels van Blokker volgens Witteveen erg goed. Mirage was ook de eigenaar van de inmiddels failliete Big Bazar.

Meer uit Financieel

Staking door werknemers van Duitse distributiecentra Amazon

BERLIJN (ANP/DPA) - Ongeveer 3000 werknemers van distributiecentra van Amazon in Duitsland hebben vrijdag tijdens Black Friday het werk neergelegd in een loonconflict met vakbond Verdi. De staking trof grote distributiecentra van Amazon in onder meer Dortmund, Graben, Koblenz en Bad Hersfeld.

7 minuten geleden
AEX sluit op laatste handelsdag november met kleine winst

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag op de laatste handelsdag van november met kleine winst gesloten. Over de gehele maand leed de hoofdgraadmeter op het Damrak wel verlies.

57 minuten geleden
Nederlanders kopen dit jaar meer in aanloop naar Black Friday

AMSTERDAM (ANP) - Nederlanders hebben in de week voor Black Friday meer aankopen gedaan dan in de week voor het koopjesfestijn vorig jaar. Dit komt naar voren uit cijfers die iDEAL rond Black Friday en Cyber Monday dagelijks publiceert.

58 minuten geleden
Wingtech gaat in beroep tegen schorsing Nexperia-topman

BEIJING (ANP/RTR) - De Chinese eigenaar van Nexperia heeft de Nederlandse tak van de chipmaker vrijdag beschuldigd van samenzwering om een niet-Chinese toeleveringsketen op te zetten. Ook beweerde eigenaar Wingtech dat Nexperia Nederland het moederbedrijf permanent van zijn controle wil ontdoen.

1 uur geleden
Rechter stelt FNV ultimatum om met hervormingsplan te komen

AMSTERDAM (ANP) - Vakbond FNV heeft tot 17 december om met een definitief hervormingsplan te komen. Als de groepen die nu tegenover elkaar staan binnen de grootste vakbond van Nederland er dan nog niet uit zijn, grijpt de ondernemingskamer van het gerechtshof in Amsterdam in. Dat heeft de rechter vrijdag gezegd na een urenlange en rumoerige zitting over het oplossen van de bestuurscrisis binnen de bond.

2 uur geleden
Wall Street begint hoger aan Black Friday, retailers in focus

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag hoger geopend. Beleggers namen weinig risico op de laatste handelsdag van een turbulente beursmaand. November werd gekenmerkt door twijfel over de hoge waarderingen van de AI-bedrijven en onzekerheid over een verdere renteverlaging door de Federal Reserve. Wall Street bleef donderdag dicht voor Thanksgiving Day en is op Black Friday slechts een halve dag geopend. De New Yorkse beurzen sluiten op deze voor retailers belangrijke koopjesdag om 19.00 uur Nederlandse tijd.

4 uur geleden
Grote storing bij grootste derivatenbeurs voorbij

SINGAPORE (ANP/BLOOMBERG) - De grote storing bij de handel in futures en opties op de Chicago Mercantile Exchange (CME) van vrijdag is voorbij. Dat meldt CME Group, dat de grootste derivatenbeurs ter wereld exploiteert.

4 uur geleden