Jaspers uitgeschakeld op WK driebanden
RANDERS (ANP) - Biljarter Dick Jaspers is uitgeschakeld op het wereldkampioenschap driebanden. In de Deense plaats Randers verloor de Brabantse titelverdediger in de achtste finale van de Turk Semih Sayginer. In twintig beurten maakten deze 40 caramboles, tegen Jaspers 29. Sayginer had een moyenne van 2,000, tegen Jaspers 1,450.
Zo kwam er een onverwacht einde aan een tot dan goed verlopen toernooi voor Jaspers. De nummer 1 van de wereld had al zijn poulewedstrijden met overmacht gewonnen. In de eerste fase van de knock-outfase won hij bovendien overtuigend van Dustin Jäschke, de Duitser die hij ook al in de groepsfase had verslagen.
Ook tegen Sayginer ging Jasper goed van start en al na vier beurten had hij een voorsprong van 17-0. Meteen na de pauze kwam zijn Turkse opponent, na een serie van tien, voor het eerst op voorsprong (21-20). Daarna zette hij bij 28-29 de beslissende serie in.
Meer uit Sport
BIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken bereikte in de finale van het kogelstoten bij de EK atletiek in Birmingham precies wat ze voor ogen had: een medaille en een persoonlijk record. De vreugde was groot. "Ik heb helemaal niets negatiefs te vertellen over deze wedstrijd", zei ze na afloop in het Alexander Stadium.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder beheerst momenteel het kogelstoten. Ze is wereldkampioene, stootte als eerste atlete in veertien jaar over de 21 meter en kroonde zich in Birmingham voor de derde keer op rij tot Europees kampioene, maar zelf denkt ze dat ze nog steeds de slechtste is. "Ik kan daar niets aan doen, het hoort een beetje bij mijn voorbereiding. Ik maak mezelf klein om mezelf te beschermen tegen de druk", vertelde ze na afloop van de finale, waarin ze verreweg de beste was.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - De Nederlandse estafetteploeg op de 4x400 meter gemengd heeft op de EK atletiek in Birmingham een bronzen medaille veroverd. De vier lopers waren Jonas Phijffers, Lieke Klaver, Terrence Agard en Myrte van der Schoot.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Mahadi Abdi Ali heeft verrassend sterk gelopen in de finale van de 5000 meter op de EK atletiek in Birmingham. De 30-jarige atleet eindigde als zesde in 13.17,17 en was daarmee de beste van de drie Nederlanders in het veld. Tim Verbaandert werd tiende in 13.23,23.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder heeft voor de derde keer op rij de Europese titel veroverd bij het kogelstoten. De Volendamse atlete (27) won op de EK atletiek in Birmingham het goud met een afstand van 20,73 meter.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich als snelste geplaatst voor de finale van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs. De wereldrecordhoudster tikte aan na 52,44 seconden en verbeterde het kampioensrecord dat ze eerder maandag in de series zwom (52,62).
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder bereidt zich in bed voor op de finale van het kogelstoten. "Als ik nu ga liggen, slaap ik", zei de wereldkampioene na de kwalificaties bij de EK in Birmingham.
14 uur geleden