Jas van vermiste Yoran gevonden, grote zoekactie begint
SLEEUWIJK (ANP) - In de Merwede bij Papendrecht is de jas van de vermiste Yoran Krol (16) uit Sleeuwijk gevonden. Volgens de politie gebeurde dat vrijdagmiddag na een tip.
In en rond zijn woonplaats is zaterdag een grote zoekactie naar de jongen. Hij werd voor het laatst gezien op 24 december om 00.30 uur bij een jongerencentrum in het naburige Almkerk. Zijn fiets werd later gevonden bij de Merwedebrug, een kilometer of 10 verderop.
Via Coördinatie Platform Vermissing (CPV) kunnen mensen meehelpen zoeken, te beginnen in Sleeuwijk en verder in een cirkel van 30 kilometer doorsnee rond de Brabantse plaats. De politie coördineert en zoekt zelf ook mee. Er zal vooral worden gezocht richting de rivier Boven-Merwede. Een woordvoerster van CPV zegt dat de toeloop van vrijwilligers zo groot is, dat de organisatie al iets eerder is begonnen met inschrijven. Ze verwacht dat er in totaal rond de vijfhonderd mensen zullen meezoeken naar Yoran.
Meer uit Binnenland
EINDHOVEN (ANP) - Een man in Eindhoven is in de nacht van vrijdag op zaterdag zwaargewond geraakt bij een steekincident. Dat meldt de politie op X. Er zijn twee verdachten aangehouden.
21 minuten geledenDE BILT (ANP) - In de noordelijke helft van het land kan het verkeer in de nacht van vrijdag op zaterdag plaatselijk last hebben van dichte mist, aldus het KNMI. In de loop van de nacht neemt de kans hierop vanuit het zuiden af.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet heeft 5,7 miljoen euro betaald voor de kunstroof in het Drents Museum van begin vorig jaar. Toen werd onder meer een gouden helm uit Roemenië gestolen. Dat meldt demissionair minister Gouke Moes (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, BBB) in een brief aan de Tweede Kamer.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland is niet genegen de toetredingseisen voor Oekraïne tot de EU te versoepelen, zei demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) vrijdag. Het plan waaraan de Europese Commissie zou werken om Oekraïne een lichte variant van het EU-lidmaatschap toe te kennen zodat Oekraïne snel kan toetreden, is hem niet bekend, zei Van Weel na afloop van de ministerraad. De huidige toetredingscriteria zijn voor Nederland heilig.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag veertien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 46-jarige Mels van B. uit Barendrecht voor het jarenlang ernstig seksueel misbruiken van jonge meisjes.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tientallen getroffen bewoners van Utrecht zijn na de grote explosie in het centrum naar het gemeentelijk informatiepunt gekomen in het stadhuis. Ze werden daar toegesproken door burgemeester Dijksma, die hen een hart onder de riem stak.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - De gemeente Utrecht heeft regelingen met hotels in de stad getroffen om bewoners die nog niet naar huis kunnen na de explosie van donderdag "zo lang als nodig" op te vangen. Dat zegt de Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma.
15 uur geleden