Jarig Kruidvat past assortiment lokaal aan
AMSTERDAM (ANP) - Kruidvat gaat zijn assortiment per stad of regio afstemmen op het winkelend publiek. De drogisterijketen, die zijn 45-jarige bestaan viert, meldde dat bij de opening van een nieuwe winkel in Roermond. Bij het assortiment in de Limburgse plaats ligt de nadruk op jongeren.
Volgens een woordvoerder van Kruidvat shoppen doorgaans veel jongeren in Roermond. "Daarmee is er meer vraag naar beautyproducten. Daar hebben we de winkel op ingericht." Over de kosten van de verbouwing per filiaal, wil Kruidvat niets kwijt. In elk filiaal wordt donderdag met een traktatie stilgestaan bij het 45-jarige bestaan van de keten.
Elke Kruidvat-winkel wordt doorgaans eens in de zeven jaar verbouwd. Op het moment dat winkels nu worden aangepakt zal dit volgens de nieuwe formule gebeuren. Daarbij krijgen lokale behoeften dus extra aandacht.
In Nederland, België en Frankrijk heeft de drogisterijketen bijna 1250 winkels, waarvan 970 in Nederland. Bij het bedrijf werken ruim 15.000 medewerkers. De eerste Kruidvat-winkel opende de deuren in Hilversum. De keten is momenteel eigendom van het Aziatische concern AS Watson.
Meer uit Financieel
BRUSSEL (ANP) - De handelscommissie van het Europees Parlement gaat weer verder met de handelsdeal tussen de VS en de EU, meldt Europarlementariër en rapporteur namens de handelscommissie Bernd Lange. Enkele weken eerder was de stemming hierover op pauze gezet vanwege de dreigingen van de VS richting Groenland.
14 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Advanced Micro Devices (AMD) ging woensdag flink omlaag op de aandelenbeurzen in New York. Het chipbedrijf kwam met beter dan verwachte kwartaalresultaten, maar de vooruitzichten voor de omzet in het huidige kwartaal vielen lager uit dan waarop sommige analisten rekenden.
45 minuten geledenBERLIJN (ANP/BLOOMBERG) - De verkoop van de Chinese elektrische autofabrikant BYD is in Duitsland vorige maand meer dan vertienvoudigd tot 2629 stuks. Dat is ruim het dubbele vergeleken met de verkopen van het Amerikaanse Tesla, werd woensdag bekend.
46 minuten geledenDAMASCUS (ANP/RTR) - Het grote Amerikaanse oliebedrijf Chevron heeft een voorlopige deal getekend voor het zoeken naar olie en gas in de wateren voor de kust van Syrië. De exploratieovereenkomst werd getekend met staatsoliemaatschappij Syrian Petroleum Company en het bedrijf UCC Holding uit Qatar, aldus een woordvoerder van Chevron.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Nestlé breidt in Frankrijk de terugroepactie van babyvoeding uit. Het voedingsconcern roept een partij van het merk Guigoz terug. Dat gebeurt na een verlaging van de toegestane hoeveelheid van de giftige stof cereulide, dat misselijkheid en braken kan veroorzaken.
2 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Uber is in het laatste kwartaal van vorig jaar hard doorgegroeid. Volgens topman Dara Khosrowshahi was dat voor een groot deel te danken aan nieuwe gebruikers van de app voor het bestellen van taxiritten en maaltijden. Klanten maakten ook vaker gebruik van de Uber-diensten, zei Khosrowshahi.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - De Russische staat heeft in januari veel minder verdiend aan olie en gas. Het land ontving 393,3 roebel (4,3 miljard euro) dankzij de verkoop van de fossiele brandstoffen. Dat is een halvering in vergelijking met dezelfde maand vorig jaar en het laagste bedrag sinds juli 2020.
3 uur geleden