Jarig Kruidvat past assortiment lokaal aan
AMSTERDAM (ANP) - Kruidvat gaat zijn assortiment per stad of regio afstemmen op het winkelend publiek. De drogisterijketen, die zijn 45-jarige bestaan viert, meldde dat bij de opening van een nieuwe winkel in Roermond. Bij het assortiment in de Limburgse plaats ligt de nadruk op jongeren.
Volgens een woordvoerder van Kruidvat shoppen doorgaans veel jongeren in Roermond. "Daarmee is er meer vraag naar beautyproducten. Daar hebben we de winkel op ingericht." Over de kosten van de verbouwing per filiaal, wil Kruidvat niets kwijt. In elk filiaal wordt donderdag met een traktatie stilgestaan bij het 45-jarige bestaan van de keten.
Elke Kruidvat-winkel wordt doorgaans eens in de zeven jaar verbouwd. Op het moment dat winkels nu worden aangepakt zal dit volgens de nieuwe formule gebeuren. Daarbij krijgen lokale behoeften dus extra aandacht.
In Nederland, België en Frankrijk heeft de drogisterijketen bijna 1250 winkels, waarvan 970 in Nederland. Bij het bedrijf werken ruim 15.000 medewerkers. De eerste Kruidvat-winkel opende de deuren in Hilversum. De keten is momenteel eigendom van het Aziatische concern AS Watson.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse AEX-index is donderdag lager begonnen. Beleggers verwerkten het besluit van de Federal Reserve om de rente voor de derde keer op rij te verlagen. Met de lagere leenkosten wil de centrale bank de kwakkelende arbeidsmarkt stimuleren. De beleidsmakers van de Fed waren wel verdeeld over het rentebesluit en voorzien voor het komende jaar nog maar één renteverlaging. Ook gaf voorzitter Jerome Powell aan dat de Fed bij de komende rentevergadering waarschijnlijk in de pauzestand gaat.
45 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - Overlevenden van de tyfoon Rai op de Filipijnen hebben Shell aangeklaagd. Ze willen geld zien omdat ze vinden dat het energiebedrijf heeft bijgedragen aan de tyfoon en de schade die daardoor is ontstaan. Drie klimaatorganisaties steunen de overlevenden in de rechtszaak, die in Groot-Brittannië plaatsvindt.
48 minuten geledenAUSTIN (ANP/RTR) - Elon Musk heeft een hint gegeven voor een beursgang van SpaceX, nadat verschillende media de afgelopen dagen al hadden gemeld dat het commerciële ruimtevaartbedrijf naar de aandelenmarkt wil. Een ruimtevaartjournalist had in een artikel geschreven dat die beursgangplannen zijn bevestigd en Musk schreef vervolgens op X dat die journalist gelijk heeft.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Woningen werden in 2025 sneller verkocht dan een jaar eerder, meldt huizenwebsite Funda. Ook het woningaanbod op Funda groeide dit jaar. Door de aanhoudende krapte op de woningmarkt nam de vraagprijs van huizen eveneens toe.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De schade door beleggingsfraude bedraagt vermoedelijk honderden miljoenen euro's per jaar en kan zelfs oplopen tot 750 miljoen euro, meldt de Autoriteit Financiële Markten (AFM) na onderzoek. De beurswaakhond spreekt van een snelgroeiend en ernstig maatschappelijk probleem waarvan de omvang wordt onderschat.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het loonverschil tussen mannen en vrouwen in het bedrijfsleven is opnieuw afgenomen. Vorig jaar verdiende een vrouw gemiddeld 6,1 procent minder per uur, als rekening wordt gehouden met bijvoorbeeld het soort functie en opleidingsniveau. Twee jaar eerder was dat nog 6,9 procent en tien jaar eerder bijna 10 procent, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten geven het Russische oliebedrijf Lukoil een maand extra de tijd om een koper te vinden voor zijn buitenlandse bezittingen. De deadline zou aanstaande zaterdag zijn, maar is nu met een maand opgeschoven.
11 uur geleden