Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Japanse voetballer Ito ontkent aanranding en eist schadevergoeding

Japanse voetballer Ito ontkent aanranding en eist schadevergoeding

REIMS (ANP/AFP) - De Japanse voetbalinternational Junya Ito, die speelt voor de Franse club Reims, ontkent dat hij twee vrouwen heeft aangerand en eist een schadevergoeding van ongeveer 1,2 miljoen euro, meldt het Franse persbureau AFP.

"Het is uiterst belangrijk zijn naam zo snel mogelijk te zuiveren. De carrière van een speler is kort", verklaarde Ito's advocaat.

Justitie in Japan kondigde op 1 februari een onderzoek aan naar de beschuldigingen. Ito zou in juni 2023 samen met zijn conditietrainer de twee vrouwen hebben aangerand in een hotel in Osaka na een interland tussen Japan en Peru.

Zodra het nieuws over het onderzoek naar buiten kwam, verliet Ito het toernooi om de Azië Cup in Qatar. De Japanse bond vond het vertrek van de vleugelaanvaller nodig zodat de ploeg zich kon concentreren op het vervolg van het toernooi. Japan werd vervolgens door Iran verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales (2-1).

Meer uit Voetbal

Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

2 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

7 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

7 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

19 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

20 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

21 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

23 uur geleden