Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Japanner Tsunoda blijft bij Formule 1-team AlphaTauri

Japanner Tsunoda blijft bij Formule 1-team AlphaTauri

FAENZA (ANP) - De Japanse Formule 1-coureur Yuki Tsunoda komt ook volgend jaar uit voor renstal AlphaTauri, het zusterteam van Red Bull waarvoor ook de Nederlander Nyck de Vries in beeld is. Voor Tsunoda wordt het zijn derde jaar bij het Italiaanse team dat vrijwel zeker de Fransman Pierre Gasly ziet vertrekken naar Alpine.

Tsunoda veroverde tot nu toe 43 WK-punten met als beste resultaat de vierde plek in de GP van Abu Dhabi in 2021. "Ik ben blij met de kans die ik krijg om in de Formule 1 te blijven uitkomen. Nu ik verhuisd ben naar Italië voel ik me nog meer een deel van het team", aldus de 22-jarige Japanner.

Teambaas Franz Tost noemt Tsunoda "een zeer getalenteerde rijder" en prijst zijn ontwikkeling. "Hij bewijst dat hij een plaats verdient in de Formule 1 en ik verwacht ook dit jaar nog een paar goede resultaten van hem. Ik heb altijd gezegd dat een coureur ten minste drie jaar nodig heeft om zich de Formule 1 helemaal eigen te maken. We geven hem graag die kans", aldus Tost.

Meer uit Sport

Tennisster Rus bereikt laatste vier op graveltoernooi Tolentino

TOLENTINO (ANP) - Arantxa Rus heeft de laatste vier van het WTA 125-toernooi in het Italiaanse Tolentino bereikt. De Nederlandse tennisster won in twee sets van de Georgische Ekaterine Gorgodze: 6-0 6-1.

7 uur geleden
Tennissters Italië bereiken finale Billie Jean King Cup

SHENZHEN (ANP) - De Italiaanse tennissters hebben de finale van de Billie Jean King Cup bereikt. Italië versloeg in de halve finales in het Chinese Shenzhen Oekraïne met 2-1.

9 uur geleden
Bol over supertijd McLaughlin-Levrone: mijn mond viel open

TOKIO (ANP) - Femke Bol heeft op de WK atletiek in Tokio met bewondering naar Sydney McLaughlin-Levrone gekeken. "Ik zag met open mond de finale van de 400 meter", zei de tweevoudig wereldkampioene op de 400 meter horden over de race die de Amerikaanse won in 47,78 seconden, de tweede tijd ooit. "Heel bijzonder", aldus Bol over de atlete, die haar al twee keer van olympisch goud afhield.

11 uur geleden
Atleten Rusland onder voorwaarden welkom op Winterspelen Milaan

MILAAN (ANP/AFP) - Individuele atleten uit Rusland en Belarus zijn volgend jaar onder voorwaarden welkom op de Winterspelen van 2026 in Milaan en Cortina. Ze moeten zich wel hebben gekwalificeerd, meldt het Internationaal Olympisch Comité.

11 uur geleden
Dokter vierde na eerste dag zevenkamp op WK atletiek

TOKIO (ANP) - Sofie Dokter staat bij de WK atletiek in Tokio vierde na de eerste dag op de zevenkamp. De 22-jarige meerkampster uit Groningen heeft 3890 punten vergaard en staat er goed voor. Ze heeft 16 punten minder dan de Ierse Kate O'Connor (3906 punten), die tweede staat. De Amerikaanse Anna Hall leidt riant met 4154 punten. Emma Oosterwegel bezet de elfde plaats in de tussenstand na vier onderdelen met 3714 punten.

11 uur geleden
'Gouden' Bol was 'nog nooit zo rustig' op WK atletiek

TOKIO (ANP) - Femke Bol won vier jaar na haar bronzen olympische medaille op de 400 meter horden in Tokio haar tweede wereldtitel op het onderdeel in hetzelfde stadion. "Ik heb daar wel bij stilgestaan, want ik had in de finale precies dezelfde baan. Toen was ik onbevangen en liep ik voor het eerst tegen de grote Amerikaanse atletes, nu heb ik zoveel meer ervaring en ook zoveel meer rust. Ik ben nog nooit zo rustig geweest op een toernooi", zei ze in de catacomben van het Japan National Stadium.

12 uur geleden
Bol 'heel erg trots' op nieuwe wereldtitel 400 meter horden

TOKIO (ANP) - Femke Bol is "heel erg trots" op haar gouden medaille op de 400 meter horden op de WK atletiek. "De start van de race is altijd moeilijk voor mij, maar ik ken mijn sterke punten", zei Bol tijdens een flashinterview in Tokio. "We hebben heel hard gewerkt hiervoor en uiteindelijk was het een comfortabele overwinning."

13 uur geleden