Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Japanner Ito verlaat Azië Cup na beschuldiging van aanranding

Japanner Ito verlaat Azië Cup na beschuldiging van aanranding

TOKIO (ANP/AFP) - Junya Ito heeft de Japanse voetbalselectie bij de Azië Cup verlaten. Dat gebeurde nadat twee vrouwen hem hadden beschuldigd van aanranding, in juni 2023 in een hotel in Osaka na een wedstrijd tussen Japan en Peru. "We hebben een strafrechtelijke klacht tegen Ito ontvangen en we zijn het onderzoek gestart", vertelde een politiewoordvoerder in Osaka aan het Franse persbureau AFP.

De 30-jarige Ito bleef woensdag in de achtste finale tussen Japan en Bahrein (3-1) op de reservebank zitten. In de groepsduels met Vietnam, Irak en Indonesië kwam de voetballer van Stade de Reims wel in actie. Ito speelde eerder onder meer voor Racing Genk.

"In dit stadium en tot op heden toont de club solidariteit met zijn speler", reageerde Reims. "In afwachting van een gerechtelijk onderzoek beschikken wij niet over informatie die het onderzoek door de autoriteiten van Osaka in de ene of de andere richting ondersteunt, aangezien de genoemde feiten hebben plaatsgevonden tijdens een interlandperiode."

Ito maakte in 54 interlands dertien doelpunten voor Japan.

Meer uit Voetbal

Bosz wil bondscoach worden en weet nog niet of hij bij PSV blijft

ESTEPONA (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet of hij zijn contract bij PSV wil verlengen. "Als het bekend is, zal de club, of ik, het bekendmaken", vertelde hij tijdens een trainingskamp in het Spaanse Estepona aan ESPN. "Het heeft niets met twijfel te maken. Ik ben met de club in gesprek."

29 minuten geleden
Manchester United speelt met invaller Zirkzee gelijk bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).

2 uur geleden
Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

7 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

18 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

21 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

21 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

22 uur geleden