Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Japanner Ito verlaat Azië Cup na beschuldiging van aanranding

Japanner Ito verlaat Azië Cup na beschuldiging van aanranding

TOKIO (ANP/AFP) - Junya Ito heeft de Japanse voetbalselectie bij de Azië Cup verlaten. Dat gebeurde nadat twee vrouwen hem hadden beschuldigd van aanranding, in juni 2023 in een hotel in Osaka na een wedstrijd tussen Japan en Peru. "We hebben een strafrechtelijke klacht tegen Ito ontvangen en we zijn het onderzoek gestart", vertelde een politiewoordvoerder in Osaka aan het Franse persbureau AFP.

De 30-jarige Ito bleef woensdag in de achtste finale tussen Japan en Bahrein (3-1) op de reservebank zitten. In de groepsduels met Vietnam, Irak en Indonesië kwam de voetballer van Stade de Reims wel in actie. Ito speelde eerder onder meer voor Racing Genk.

"In dit stadium en tot op heden toont de club solidariteit met zijn speler", reageerde Reims. "In afwachting van een gerechtelijk onderzoek beschikken wij niet over informatie die het onderzoek door de autoriteiten van Osaka in de ene of de andere richting ondersteunt, aangezien de genoemde feiten hebben plaatsgevonden tijdens een interlandperiode."

Ito maakte in 54 interlands dertien doelpunten voor Japan.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

54 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

2 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden