Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Japanner aangehouden na 24.000 telefoontjes

Japanner aangehouden na 24.000 telefoontjes

TOKIO (ANP/AFP) - Een gepensioneerde Japanse man is gearresteerd nadat hij 24.000 keer een telefoonbedrijf had gebeld om te klagen dat ze zijn contract hadden geschonden, melden politie en lokale media.

De politie van Tokio zei dat ze de 71-jarige Akitoshi Okamoto vorige week in hechtenis hebben genomen nadat hij in acht dagen honderden gratis telefoontjes naar de klantenservice van het telefoonbedrijf had gepleegd.

Maar dit was slechts het topje van de ijsberg, want hij bleek ook nog eens duizenden keren te hebben gebeld via openbare betaaltelefoons om zijn ongenoegen over het bedrijf te uiten en het personeel van de klantenservice te beledigen.

"Hij eiste dat medewerkers naar hem toe kwamen om zich te verontschuldigen voor het overtreden van zijn contract. Hij heeft ook herhaaldelijk opgehangen meteen na een klaagtelefoontje", zei een woordvoerder van de politie. Hij werd gearresteerd op verdenking van "frauduleuze belemmering van het bedrijfsleven", voegde de woordvoerder toe.

Meer uit Buitenland

Vliegveld Palm Beach in Florida vanaf juli vernoemd naar Trump

PALM BEACH (ANP) - Palm Beach International Airport in Florida zal vanaf 9 juli officieel naar de Amerikaanse president Donald Trump vernoemd worden. Dat heeft de Federal Aviation Administration (FAA) bekendgemaakt.

18 minuten geleden
Hooggerechtshof VS: abortuspil mag toch per post

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft donderdag besloten de toegang tot mifepristone na een telefonisch consult per post tijdelijk te handhaven. Mifepristone is de pil die in de overgrote meerderheid van de abortussen in het land gebruikt wordt.

1 uur geleden
Trump: relatie met China hopelijk sterker en beter dan ooit

BEIJING (ANP) - De relatie tussen de VS en China "zal hopelijk sterker en beter zijn dan ooit tevoren". Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op Truth Social.

1 uur geleden
Denemarken en Australië naar finale Eurovisie Songfestival

WENEN (ANP) - Denemarken en Australië zijn donderdag doorgedrongen tot de finale van het Eurovisie Songfestival. Beide landen worden gezien als kanshebbers voor de winst. Ook Malta, dat met een door de Nederlander Joep van den Boom geschreven nummer meedoet, heeft de tweede halve finale overleefd.

3 uur geleden
Dodental in Oekraïne loopt op na zware Russische aanvallen

KYIV (ANP/AFP/RTR) - Het dodental door de zware Russische aanvallen op Kyiv is opgelopen tot zeker zestien, onder wie twee kinderen. Rusland bestookt Oekraïne al twee dagen lang met honderden drones en tientallen raketten, met Kyiv als voornaamste doelwit. Voor vrijdag is een dag van rouw afgekondigd in de hoofdstad.

3 uur geleden
Strijdende partijen in Jemen spreken grote gevangenenruil af

AMMAN (ANP/AFP) - De strijdende partijen in Jemen gaan zeker 1600 gevangenen uitwisselen. De door Iran gesteunde Houthi-rebellen en de door Saudi-Arabië gesteunde internationaal erkende regering kwamen dat overeen op een door de VN georganiseerde bijeenkomst in Jordanië.

5 uur geleden
Warschau erkent voor het eerst huwelijk partners zelfde geslacht

WARSCHAU (ANP/AFP) - In Polen is voor het eerst een huwelijk erkend tussen partners van hetzelfde geslacht dat werd gesloten in een ander EU-land. Jakub Cupriak-Trojan en Mateusz Trojan kregen hun Poolse huwelijksakte van de gemeente Warschau.

8 uur geleden