Janssen verwachtte intrekken licentie, hoopt nog op goede afloop
ARNHEM (ANP) - Clubicoon Theo Janssen is niet verbaasd over het intrekken van de licentie van Vitesse. "We wisten dat dit kon en zou gaan gebeuren", zegt de 42-jarige jeugdtrainer bij Vitesse en oud-speler van de club tegen het ANP. Toch heeft hij hoop op een positieve afloop voor Vitesse.
Janssen is niet verbaasd over het besluit, omdat "de informatie nog niet volledig was", zegt hij verwijzend naar het feit dat Vitesse de vereiste stukken voor de licentie niet tijdig aanleverde.
De KNVB heeft aangekondigd de proflicentie van Vitesse per 9 juli in te trekken. Op de vraag wat dat betekent voor Janssen zelf, wiens contract bij de club nog loopt, wil de trainer niet ingaan. De club gaat in beroep tegen het besluit van de voetbalbond, dus "het is nog niet voorbij", redeneert Janssen.
De oud-middenvelder speelde van 1998 tot 2008 voor Vitesse. In 2012 keerde hij er terug.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.
22 minuten geledenLUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
16 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
16 uur geleden