Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Janssen ondanks blessure mee naar WK in Qatar

Janssen ondanks blessure mee naar WK in Qatar

DOHA (ANP) - De Mexicaanse voetbalclub Monterrey hoopt Vincent Janssen op tijd klaar te stomen voor het WK in Qatar. De Nederlandse spits viel zaterdag geblesseerd uit tijdens de gewonnen return tegen Necaxa in de halve finales van de play-offs om de Mexicaanse titel (1-0). Desondanks stapte Janssen wel in het vliegtuig naar Qatar, waar Monterrey zaterdag aantreedt in de tweede ronde van het WK voor clubs.

De winnaar van de Champions League van de Concacaf, de federatie voor Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied, treft in Doha de winnaar van het duel tussen Al-Sadd en Hienghène Sport. Als Monterrey wint, staat de ploeg van Janssen in de halve finales tegenover Liverpool, de kampioen van Europa.

Volgens berichten in Mexicaanse media heeft Janssen een spierblessure. De spits, die de laatste weken heel wat doelpunten maakte, wordt in Qatar nader onderzocht. Dan moet blijken of hij in actie kan komen op het WK voor de continentale kampioenen. Na dat toernooi gaat Monterrey met Club América strijden om de Mexicaanse titel.

Meer uit Voetbal

Botman kan met treffer forse nederlaag Newcastle niet voorkomen

COVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.

1 uur geleden
Fitte De Ligt met United naar uitduel met Atlético Madrid

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.

3 uur geleden
Trainer Bosz rekent op intense uitwedstrijd voor PSV in Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.

6 uur geleden
Weinig wijzigingen bij voetbalsters na grote zege in uitduel

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink van de Nederlandse voetbalsters is niet van plan om veel veranderingen aan te brengen in zijn basisopstelling voor de returnwedstrijd tegen Hongarije van dinsdag. Oranje won vrijdag in Hongarije het eerste duel in de play-offs voor WK-kwalificatie met grote cijfers (0-8).

6 uur geleden
Arsenal-duo raakt geblesseerd bij uitloopsessie en mist CL-duel

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).

7 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Cambuur-aanvoerder Amofa

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.

8 uur geleden
FC Barcelona tegen Galatasaray nog zonder De Jong in selectie

ISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.

13 uur geleden