Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse

Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Theo Janssen snapt dat hij het seizoen niet mag afmaken als assistent van de hoofdtrainer van Vitesse. "Een breuk is nooit leuk. En deze al helemaal niet. Ik had uiteraard andere verwachtingen. Maar de prestaties waren niet goed. Dat heeft dan consequenties. Dat is inherent aan topsport", zegt hij op de mediakanalen van de club uit Arnhem.

Janssen en Chris van der Weerden begonnen het seizoen als assistenten van Phillip Cocu, die na de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen opstapte. Vitesse maakte maandag de nieuwe technische staf bekend. Edward Sturing gaat tot de winterstop aan de slag als hoofdtrainer, met Nicky Hofs en Tim Cornelisse als assistenten. "Ik heb Nicky en Tim meteen gefeliciteerd en ze alle succes gewenst", vertelt Janssen. "Edward ook. Ik hoop echt dat ze punten pakken en Vitesse behouden voor de eredivisie."

Technisch directeur Benjamin Schmedes is op zoek naar een passende functie voor Janssen bij Vitesse. "Ik ben in gesprek met de technisch directeur", bevestigt de voormalige middenvelder. "Ik wil weer snel aan de slag. Niemand is groter dan de club. Ik blijf een Vitessenaar, ik blijf bij deze club."

Vitesse hervat zaterdag de competitie met een uitwedstrijd tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

3 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

3 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

6 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

6 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

8 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

9 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

9 uur geleden