Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse

Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Theo Janssen snapt dat hij het seizoen niet mag afmaken als assistent van de hoofdtrainer van Vitesse. "Een breuk is nooit leuk. En deze al helemaal niet. Ik had uiteraard andere verwachtingen. Maar de prestaties waren niet goed. Dat heeft dan consequenties. Dat is inherent aan topsport", zegt hij op de mediakanalen van de club uit Arnhem.

Janssen en Chris van der Weerden begonnen het seizoen als assistenten van Phillip Cocu, die na de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen opstapte. Vitesse maakte maandag de nieuwe technische staf bekend. Edward Sturing gaat tot de winterstop aan de slag als hoofdtrainer, met Nicky Hofs en Tim Cornelisse als assistenten. "Ik heb Nicky en Tim meteen gefeliciteerd en ze alle succes gewenst", vertelt Janssen. "Edward ook. Ik hoop echt dat ze punten pakken en Vitesse behouden voor de eredivisie."

Technisch directeur Benjamin Schmedes is op zoek naar een passende functie voor Janssen bij Vitesse. "Ik ben in gesprek met de technisch directeur", bevestigt de voormalige middenvelder. "Ik wil weer snel aan de slag. Niemand is groter dan de club. Ik blijf een Vitessenaar, ik blijf bij deze club."

Vitesse hervat zaterdag de competitie met een uitwedstrijd tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

1 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

2 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

2 uur geleden
Nieuwe bondscoach Xavi: ik ben hier om te winnen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández begint met grote ambities als bondscoach van het Nederlands elftal. "Ik ben een winnaar. Wij zijn hier om te winnen", sprak de opvolger van de na het WK opgestapte Ronald Koeman tijdens een persconferentie in Zeist.

3 uur geleden
De Jong heet Xavi welkom in Zeist: zijn blij dat je hier bent

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong heeft Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal, dinsdag welkom geheten. "Ik wil je welkom heten Xavi. We zijn blij dat je hier bent", sprak de directeur topsport van de KNVB tijdens een drukbezochte persconferentie in Zeist.

3 uur geleden
Nog geen besluit over toelaten Feyenoord-fans bij uitduel NEC

NIJMEGEN (ANP) - Het is nog niet bekend of supporters van Feyenoord over twee weken welkom zijn bij het uitduel tegen NEC. De gemeente Nijmegen praat daarover met NEC en voetbalbond KNVB. "Er is nog niks besloten", laat de gemeente dinsdag weten.

4 uur geleden
Geen uitpubliek bij Cambuur - Twente na vuurwerk Feyenoord-fans

LEEUWARDEN (ANP) - Bij het Eredivisieduel tussen SC Cambuur en FC Twente is zondag geen uitpubliek welkom na het vuurwerkgeweld van Feyenoord-fans in Leeuwarden. Daarbij vielen afgelopen zondag zeven gewonden.

6 uur geleden