Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Theo Janssen snapt dat hij het seizoen niet mag afmaken als assistent van de hoofdtrainer van Vitesse. "Een breuk is nooit leuk. En deze al helemaal niet. Ik had uiteraard andere verwachtingen. Maar de prestaties waren niet goed. Dat heeft dan consequenties. Dat is inherent aan topsport", zegt hij op de mediakanalen van de club uit Arnhem.
Janssen en Chris van der Weerden begonnen het seizoen als assistenten van Phillip Cocu, die na de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen opstapte. Vitesse maakte maandag de nieuwe technische staf bekend. Edward Sturing gaat tot de winterstop aan de slag als hoofdtrainer, met Nicky Hofs en Tim Cornelisse als assistenten. "Ik heb Nicky en Tim meteen gefeliciteerd en ze alle succes gewenst", vertelt Janssen. "Edward ook. Ik hoop echt dat ze punten pakken en Vitesse behouden voor de eredivisie."
Technisch directeur Benjamin Schmedes is op zoek naar een passende functie voor Janssen bij Vitesse. "Ik ben in gesprek met de technisch directeur", bevestigt de voormalige middenvelder. "Ik wil weer snel aan de slag. Niemand is groter dan de club. Ik blijf een Vitessenaar, ik blijf bij deze club."
Vitesse hervat zaterdag de competitie met een uitwedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
23 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
2 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
3 uur geleden