Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Theo Janssen snapt dat hij het seizoen niet mag afmaken als assistent van de hoofdtrainer van Vitesse. "Een breuk is nooit leuk. En deze al helemaal niet. Ik had uiteraard andere verwachtingen. Maar de prestaties waren niet goed. Dat heeft dan consequenties. Dat is inherent aan topsport", zegt hij op de mediakanalen van de club uit Arnhem.
Janssen en Chris van der Weerden begonnen het seizoen als assistenten van Phillip Cocu, die na de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen opstapte. Vitesse maakte maandag de nieuwe technische staf bekend. Edward Sturing gaat tot de winterstop aan de slag als hoofdtrainer, met Nicky Hofs en Tim Cornelisse als assistenten. "Ik heb Nicky en Tim meteen gefeliciteerd en ze alle succes gewenst", vertelt Janssen. "Edward ook. Ik hoop echt dat ze punten pakken en Vitesse behouden voor de eredivisie."
Technisch directeur Benjamin Schmedes is op zoek naar een passende functie voor Janssen bij Vitesse. "Ik ben in gesprek met de technisch directeur", bevestigt de voormalige middenvelder. "Ik wil weer snel aan de slag. Niemand is groter dan de club. Ik blijf een Vitessenaar, ik blijf bij deze club."
Vitesse hervat zaterdag de competitie met een uitwedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
3 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
5 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
5 uur geleden