Janssen hoopt snel weer aan de slag te kunnen bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Theo Janssen snapt dat hij het seizoen niet mag afmaken als assistent van de hoofdtrainer van Vitesse. "Een breuk is nooit leuk. En deze al helemaal niet. Ik had uiteraard andere verwachtingen. Maar de prestaties waren niet goed. Dat heeft dan consequenties. Dat is inherent aan topsport", zegt hij op de mediakanalen van de club uit Arnhem.
Janssen en Chris van der Weerden begonnen het seizoen als assistenten van Phillip Cocu, die na de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen opstapte. Vitesse maakte maandag de nieuwe technische staf bekend. Edward Sturing gaat tot de winterstop aan de slag als hoofdtrainer, met Nicky Hofs en Tim Cornelisse als assistenten. "Ik heb Nicky en Tim meteen gefeliciteerd en ze alle succes gewenst", vertelt Janssen. "Edward ook. Ik hoop echt dat ze punten pakken en Vitesse behouden voor de eredivisie."
Technisch directeur Benjamin Schmedes is op zoek naar een passende functie voor Janssen bij Vitesse. "Ik ben in gesprek met de technisch directeur", bevestigt de voormalige middenvelder. "Ik wil weer snel aan de slag. Niemand is groter dan de club. Ik blijf een Vitessenaar, ik blijf bij deze club."
Vitesse hervat zaterdag de competitie met een uitwedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
8 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
10 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
10 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
20 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
22 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
22 uur geleden