Janssen en Stengs voorkomen in slotfase nederlaag voor Antwerp
WESTERLO (ANP) - Antwerp FC en trainer Mark van Bommel zijn in de Belgische competitie aan de vijfde nederlaag van dit seizoen ontsnapt. De uitwedstrijd tegen Westerlo eindigde in 3-3. Dat was grotendeels te danken aan de Nederlanders Calvin Stengs en Vincent Janssen.
Westerlo leidde tot de 86e minuut met 3-1. Oranje-international Janssen nam daarna de tweede treffer van Antwerp voor zijn rekening. De aanvaller scoorde op aangeven van Stengs, die in de 88e minuut met een schot van buiten het zestienmetergebied zelf voor de 3-3 zorgde.
Janssen en Stengs hadden allebei een basisplaats bij Antwerp. Middenvelder Jurgen Ekkelenkamp ontbrak.
Het was, in de competitie, het derde gelijkspel op rij voor Antwerp. Het elftal van Van Bommel staat na achttien wedstrijden op de derde plaats met 36 punten. Koploper Racing Genk heeft 46 punten.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
23 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden