Janssen en Stengs voorkomen in slotfase nederlaag voor Antwerp
WESTERLO (ANP) - Antwerp FC en trainer Mark van Bommel zijn in de Belgische competitie aan de vijfde nederlaag van dit seizoen ontsnapt. De uitwedstrijd tegen Westerlo eindigde in 3-3. Dat was grotendeels te danken aan de Nederlanders Calvin Stengs en Vincent Janssen.
Westerlo leidde tot de 86e minuut met 3-1. Oranje-international Janssen nam daarna de tweede treffer van Antwerp voor zijn rekening. De aanvaller scoorde op aangeven van Stengs, die in de 88e minuut met een schot van buiten het zestienmetergebied zelf voor de 3-3 zorgde.
Janssen en Stengs hadden allebei een basisplaats bij Antwerp. Middenvelder Jurgen Ekkelenkamp ontbrak.
Het was, in de competitie, het derde gelijkspel op rij voor Antwerp. Het elftal van Van Bommel staat na achttien wedstrijden op de derde plaats met 36 punten. Koploper Racing Genk heeft 46 punten.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
8 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden