Janssen en Ekkelenkamp scoren bij ruime zege Antwerp
ANTWERPEN (ANP) - Antwerp heeft op eigen veld een ruime zege geboekt op Standard Luik. De ploeg van coach Mark van Bommel won met 6-0. Bij rust leidde de thuisploeg al met 4-0, onder meer dankzij twee doelpunten van Vincent Janssen en een van Jurgen Ekkelenkamp.
De Albanees Arbnor Muja bezorgde de titelverdediger, die woensdag in de Champions League bij FC Porto de vierde nederlaag leed in evenzoveel duels, kort voor rust een nog riantere marge.
Van Bommel gaf alle doelpuntenmakers in de 69e minuut rust. De net als Gyrano Kerk ingevallen Fransman George Ilenikhena zorgde voor de 5-0. Kort voor tijd maakte Michel Ange Balikwisha op aangeven van Kerk er 6-0 van.
Owen Wijndal bleef het hele duel op de bank. Antwerp staat voorlopig vierde in de Belgische Pro League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
9 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
11 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
13 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
16 uur geleden