Janssen en Bastiaans langer bij VVV-Venlo
VENLO (ANP) - Simon Janssen en Aaron Bastiaans spelen ook volgend seizoen voor VVV-Venlo. De Venlose club lichtte de optie in het contract van de voetballers, waardoor ze ook komend seizoen spelen voor de Eredivisieclub uit Venlo.
De 20-jarige Janssen en de 18-jarige Bastiaans komen uit de jeugdopleiding van VVV en maken al enkele seizoenen deel uit van de selectie.
VVV heeft Christian Kum en Tristan Dekker gemeld dat het aflopende contract vooralsnog niet wordt verlengd. Ook de optie in het contract van Nezar S'rifi wordt niet gelicht. De formele opzegging moet voor 1 april gebeuren.
"We hebben binnen de cao voor contractspelers onze plicht weer gedaan en deze formele handelingen verricht", zegt technisch manager Stan Valckx. "Over de andere spelers waar VVV-Venlo nog een (koop)optie op heeft, wordt later in het seizoen pas een beslissing genomen."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
13 uur geleden