Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jansen had zich zijn trainersdebuut bij AZ anders voorgesteld

Jansen had zich zijn trainersdebuut bij AZ anders voorgesteld

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen zag zijn ploeg in de eerste wedstrijd onder zijn verantwoordelijkheid met 2-1 verliezen van FC Groningen. De coach die zaterdag te horen kreeg dat hij de ontslagen Arne Slot voor de rest van het seizoen vervangt, gaf toe dat hij zich zijn eerste wedstrijd als hoofdcoach anders had voorgesteld.

"Ik vond ons niet top, ons positiespel was te traag en we creëerden weinig kansen", zei hij bij FOX Sports. "Nadat we met tien man kwamen te staan moesten we schakelen, terwijl we al niet goed in de wedstrijd zaten. We gingen iets te ver achteruit en met de kansen die Groningen kreeg weet je dat hij een keer gaat vallen."

De trainer vond zijn ploeg te traag ogen. "Tot nu toe heeft het drukke programma ons weinig problemen opgeleverd, maar nu leken we traag."

Jansen vond het niet meteen anders aanvoelen, dat hij de hoofdcoach is. "Ik ben al zo lang betrokken bij deze spelers. Nu ben ik de eindverantwoordelijke, maar dat voelt niet direct anders." Over zijn toekomst na dit seizoen bij AZ wilde hij nog niet hebben. "Ze zijn bij AZ op de hoogte van mijn ambities, maar we hebben dit seizoen eerst nog een lange weg te gaan."

Meer uit Voetbal

Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

1 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

13 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

13 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

13 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

14 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

14 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

15 uur geleden