Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jansen had zich zijn trainersdebuut bij AZ anders voorgesteld

Jansen had zich zijn trainersdebuut bij AZ anders voorgesteld

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen zag zijn ploeg in de eerste wedstrijd onder zijn verantwoordelijkheid met 2-1 verliezen van FC Groningen. De coach die zaterdag te horen kreeg dat hij de ontslagen Arne Slot voor de rest van het seizoen vervangt, gaf toe dat hij zich zijn eerste wedstrijd als hoofdcoach anders had voorgesteld.

"Ik vond ons niet top, ons positiespel was te traag en we creëerden weinig kansen", zei hij bij FOX Sports. "Nadat we met tien man kwamen te staan moesten we schakelen, terwijl we al niet goed in de wedstrijd zaten. We gingen iets te ver achteruit en met de kansen die Groningen kreeg weet je dat hij een keer gaat vallen."

De trainer vond zijn ploeg te traag ogen. "Tot nu toe heeft het drukke programma ons weinig problemen opgeleverd, maar nu leken we traag."

Jansen vond het niet meteen anders aanvoelen, dat hij de hoofdcoach is. "Ik ben al zo lang betrokken bij deze spelers. Nu ben ik de eindverantwoordelijke, maar dat voelt niet direct anders." Over zijn toekomst na dit seizoen bij AZ wilde hij nog niet hebben. "Ze zijn bij AZ op de hoogte van mijn ambities, maar we hebben dit seizoen eerst nog een lange weg te gaan."

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

5 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

6 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

6 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

7 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

8 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

9 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

18 uur geleden