Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jans ziet kansen bij FC Twente maar kan nog geen doel stellen

Jans ziet kansen bij FC Twente maar kan nog geen doel stellen

ENSCHEDE (ANP) - Ron Jans ziet voldoende kansen als coach bij FC Twente, al heeft de oefenmeester op dit moment slechts acht spelers en vier keepers onder zijn hoede. "Hoe moeilijk het ook is we gaan het gewoon doen. We vliegen erin en gaan proberen hier een elftal neer te zetten", zei de 61-jarige trainer tijdens de presentatie in Enschede. "Je moet me denk ik af en toe eerder temperen dan aanmoedigen."

Jans weet wel dat hij aan een onvoorspelbaar avontuur begint. "Ik kan geen prestatiedoel neerzetten, want ik weet niet hoe de selectie en staf en straks uitzien, maar ik weet wel dat hier zo veel te winnen valt. Lekker voetbal laten zien, dat de club weer omhoog gaat en dat iedereen erachter staat."

Hij erkent dat er nog veel werk aan de winkel is. "We hebben acht spelers en vier keepers, een aantal jongens staat nog aan het begin van een carrière en heeft geen ervaring in de eredivisie. Een selectie samenstellen moet nu snel en misschien maken we daardoor meer fouten, maar we zijn er al mee aan de slag."

Voor de trainer is het zijn eerste club sinds hij in februari bij FC Cincinnati vertrok nadat hij verzeild was geraakt in een rel rond vermeend racisme. Hij had vermoedelijk in de kleedkamer een liedje meegezongen met enkele onwelvoeglijke woorden. Jans zei niet uit te zijn op eerherstel. "Ik ben onvoorzichtig geweest, maar heb niets verkeerds gedaan en had die intentie al helemaal niet", zei hij daarover.

Meer uit Voetbal

Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

1 uur geleden
FC Utrecht neemt afscheid van Finnsson, Van de Haar en Jenner

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.

1 uur geleden
Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

3 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

4 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

8 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

8 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

10 uur geleden