
Jans zet ontevreden reserve Misidjan uit selectie FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Twente heeft Virgil Misidjan voor in ieder geval een paar dagen uit zijn selectie gezet. Volgens Jans kan de aanvaller niet goed omgaan met zijn plek op de bank. "Virgil kan zich niet schikken in zijn reserverol en zit daarom niet bij de wedstrijdselectie. Donderdag spreek ik hem weer", aldus de trainer, die woensdag met FC Twente tegen Excelsior speelt.
Misidjan moest zondag tegen FC Volendam op de bank beginnen, maar mocht na 70 minuten wel invallen. De 29-jarige aanvaller maakte echter geen sterke indruk. Jans had ook tegen Excelsior een reserverol in gedachten voor Misidjan, maar besloot uiteindelijk om de ontevreden speler helemaal buiten zijn selectie te houden.
FC Twente won de eerste twee competitiewedstrijden, maar incasseerde bij Volendam een nederlaag. Bovendien hielden aanvoerder Robin Pröpper, Michal Sadílek, Michel Vlap en Sem Steijn blessures over aan dat duel - Vlap en Steijn zelfs een hersenschudding. Ze ontbreken allemaal tegen Excelsior, dat eveneens 6 punten heeft.
"In korte tijd ziet het er wat anders uit, maar er staat nog steeds een mooi team. We houden genoeg spelers en kwaliteit over", aldus Jans. "Het biedt ook weer kansen voor andere spelers."
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.
37 minuten geledenBERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.
5 uur geledenMONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.
6 uur geledenSION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.
9 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.
12 uur geledenTHUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.
15 uur geleden