Jans zet ontevreden reserve Misidjan uit selectie FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Twente heeft Virgil Misidjan voor in ieder geval een paar dagen uit zijn selectie gezet. Volgens Jans kan de aanvaller niet goed omgaan met zijn plek op de bank. "Virgil kan zich niet schikken in zijn reserverol en zit daarom niet bij de wedstrijdselectie. Donderdag spreek ik hem weer", aldus de trainer, die woensdag met FC Twente tegen Excelsior speelt.
Misidjan moest zondag tegen FC Volendam op de bank beginnen, maar mocht na 70 minuten wel invallen. De 29-jarige aanvaller maakte echter geen sterke indruk. Jans had ook tegen Excelsior een reserverol in gedachten voor Misidjan, maar besloot uiteindelijk om de ontevreden speler helemaal buiten zijn selectie te houden.
FC Twente won de eerste twee competitiewedstrijden, maar incasseerde bij Volendam een nederlaag. Bovendien hielden aanvoerder Robin Pröpper, Michal Sadílek, Michel Vlap en Sem Steijn blessures over aan dat duel - Vlap en Steijn zelfs een hersenschudding. Ze ontbreken allemaal tegen Excelsior, dat eveneens 6 punten heeft.
"In korte tijd ziet het er wat anders uit, maar er staat nog steeds een mooi team. We houden genoeg spelers en kwaliteit over", aldus Jans. "Het biedt ook weer kansen voor andere spelers."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
15 minuten geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
9 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
9 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
10 uur geleden