Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jans zet ontevreden reserve Misidjan uit selectie FC Twente

Jans zet ontevreden reserve Misidjan uit selectie FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Twente heeft Virgil Misidjan voor in ieder geval een paar dagen uit zijn selectie gezet. Volgens Jans kan de aanvaller niet goed omgaan met zijn plek op de bank. "Virgil kan zich niet schikken in zijn reserverol en zit daarom niet bij de wedstrijdselectie. Donderdag spreek ik hem weer", aldus de trainer, die woensdag met FC Twente tegen Excelsior speelt.

Misidjan moest zondag tegen FC Volendam op de bank beginnen, maar mocht na 70 minuten wel invallen. De 29-jarige aanvaller maakte echter geen sterke indruk. Jans had ook tegen Excelsior een reserverol in gedachten voor Misidjan, maar besloot uiteindelijk om de ontevreden speler helemaal buiten zijn selectie te houden.

FC Twente won de eerste twee competitiewedstrijden, maar incasseerde bij Volendam een nederlaag. Bovendien hielden aanvoerder Robin Pröpper, Michal Sadílek, Michel Vlap en Sem Steijn blessures over aan dat duel - Vlap en Steijn zelfs een hersenschudding. Ze ontbreken allemaal tegen Excelsior, dat eveneens 6 punten heeft.

"In korte tijd ziet het er wat anders uit, maar er staat nog steeds een mooi team. We houden genoeg spelers en kwaliteit over", aldus Jans. "Het biedt ook weer kansen voor andere spelers."

Meer uit Voetbal

Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

29 minuten geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

30 minuten geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

1 uur geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

1 uur geleden
PSV en Ajax verdienen tientallen miljoenen in Champions League

EINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.

1 uur geleden
Benfica door in CL na spectaculaire zege (4-2) tegen Real Madrid

LISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.

1 uur geleden
Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

2 uur geleden