Jans zet ontevreden reserve Misidjan uit selectie FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Twente heeft Virgil Misidjan voor in ieder geval een paar dagen uit zijn selectie gezet. Volgens Jans kan de aanvaller niet goed omgaan met zijn plek op de bank. "Virgil kan zich niet schikken in zijn reserverol en zit daarom niet bij de wedstrijdselectie. Donderdag spreek ik hem weer", aldus de trainer, die woensdag met FC Twente tegen Excelsior speelt.
Misidjan moest zondag tegen FC Volendam op de bank beginnen, maar mocht na 70 minuten wel invallen. De 29-jarige aanvaller maakte echter geen sterke indruk. Jans had ook tegen Excelsior een reserverol in gedachten voor Misidjan, maar besloot uiteindelijk om de ontevreden speler helemaal buiten zijn selectie te houden.
FC Twente won de eerste twee competitiewedstrijden, maar incasseerde bij Volendam een nederlaag. Bovendien hielden aanvoerder Robin Pröpper, Michal Sadílek, Michel Vlap en Sem Steijn blessures over aan dat duel - Vlap en Steijn zelfs een hersenschudding. Ze ontbreken allemaal tegen Excelsior, dat eveneens 6 punten heeft.
"In korte tijd ziet het er wat anders uit, maar er staat nog steeds een mooi team. We houden genoeg spelers en kwaliteit over", aldus Jans. "Het biedt ook weer kansen voor andere spelers."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
14 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden