Jans baalt van nederlaag en blessures Cerny en Oosterwolde
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Ron Jans baalde van de nederlaag van FC Twente tegen Ajax (1-3). "Natuurlijk was een gelijkspel niet verdiend geweest", zei hij."Maar in de slotfase komen we wel op 1-1. Dan moeten we de ballen het stadion uit rossen. Maar zo Italiaans zijn we niet."
Sébastien Haller kopte Ajax op voorsprong. De bezoekers hadden vervolgens aan 19 doelpogingen niet voldoende voor een tweede treffer. "En dan maken wij na een soort 'klutsmoment' de 1-1", doelde hij op de gelijkmaker van Julio Pleguezuelo in de 84e minuut. "Natuurlijk heeft Ajax ons in leven gelaten, maar dat punt hadden we moeten koesteren."
"Maar verliezen van Ajax is geen schande", zei Jans. "Ik baal veel meer van de blessures van Vaclav Cerny en Jayden Oosterwolde. Vooral de blessure van Cerny ziet er niet goed uit. Maar daar kan ik nog niets over zeggen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
1 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
8 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
13 uur geleden