Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jan Rot heeft nog paar weken te leven, annuleert alle optredens

Jan Rot heeft nog paar weken te leven, annuleert alle optredens

ROTTERDAM (ANP) - Jan Rot heeft al zijn optredens noodgedwongen moeten annuleren. De conditie van de zanger, schrijver en vertaler, die uitgezaaide darmkanker heeft, is dusdanig achteruitgegaan dat hij niet meer kan optreden. Hij heeft nog maar een paar weken te leven, schrijft hij op Facebook.

"Na een nieuwe scan is als een mokerslag aangekomen dat ik niet nog - zoals verwacht - een paar maanden, maar eerder een paar weken te leven heb. Mijn conditie holt achteruit. Daarmee zijn alle plannen van de baan, het restant OK Boomer en helaas, helaas ook het grote afscheidsfeest in Nieuwe Luxor op 24-4", schrijft Rot dinsdag in een bericht, waarbij hij de setlist deelt die hij voor de voorstelling had samengesteld "Als herinnering aan een topavond die er dus niet van zal komen, de set zoals hij eruit zag."

In eerste instantie wilde Rot de afscheidsshow pas doen als hij 65 jaar oud werd. Maar vanwege zijn ziekte besloot hij eind vorig jaar het optreden een jaar eerder te houden. De voorstelling moest eind november worden geschrapt vanwege de coronapandemie.

Jan Rot is schrijver van boeken en liedjes en hij vertaalde de teksten van musicals als Hello, Dolly! en Jersey Boys. Ook de teksten van de Nederlandse versie van rockopera Tommy van The Who zijn van zijn hand. In de zomer kreeg hij te horen dat hij uitgezaaide darmkanker heeft.

Meer uit Binnenland

Van Zanen over Tarwekamp: maatwerk, besluiten en tijd nodig

DEN HAAG (ANP) - Na de herdenking van de fatale explosie aan de Tarwekamp in Den Haag zei burgemeester Jan van Zanen dat hij maatwerk blijft leveren aan alle getroffenen van de aanslag. "Wij laten niemand los, totdat die op eigen benen kan staan." Van Zanen zegt geen "generieke maatregelen" te willen inzetten.

1 uur geleden
Twee gevechtsvliegtuigen opgestegen vanaf Volkel om drone

VOLKEL (ANP) - Een drone is de reden dat de Koninklijke Luchtmacht zondagochtend twee gevechtsvliegtuigen heeft laten opstijgen vanaf de militaire vliegbasis in Volkel. De drone heeft het luchtruim weer verlaten en vormde geen directe dreiging, meldt het ministerie van Defensie. De F-35's zijn weer teruggekeerd naar de vliegbasis.

2 uur geleden
Honderden aanwezigen bij herdenking dodelijke explosie Tarwekamp

DEN HAAG (ANP) - In de Adventkerk in Den Haag is zondagmiddag een openbare herdenkingsbijeenkomst voor de dodelijke explosie aan de Tarwekamp in de wijk Mariahoeve gehouden. "Vandaag is een emotioneel moment, en voor al die emotie is ruimte", sprak de ceremoniemeester de honderden aanwezigen toe.

3 uur geleden
Verlies jonge vrouwen Den Haag "niet te bevatten" voor familie

DEN HAAG (ANP) - De familie van de twee jonge vrouwen die afgelopen donderdag overleden na een ongeval op de Haagse Bezuidenhoutseweg, noemt het "onbeschrijflijk oneerlijk en niet te bevatten dat zij er ineens niet meer zijn". De vrouwen "zijn op een tragische manier overleden op een dag die feestelijk had moeten zijn", schrijven zij in een verklaring van de organisatie Namens de Familie.

6 uur geleden
Twee gevechtsvliegtuigen opgestegen vanaf Volkel na alarmering

VOLKEL (ANP) - De Koninklijke Luchtmacht heeft twee gevechtsvliegtuigen laten opstijgen vanaf de militaire vliegbasis in Volkel.

6 uur geleden
PI Vught wil aangifte doen na gijzeling, medewerkers ongedeerd

VUGHT (ANP) - De PI Vught is van plan aangifte te doen, nadat vrijdag op een afdeling van het Penitentiair Psychiatrisch Centrum (PPC) drie medewerkers werden gegijzeld door een gedetineerde. Dit meldt de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) zaterdag.

1 dag geleden
Marco Borsato gaat het komende jaar niet optreden

DEN HAAG (ANP) - Marco Borsato treedt het komende jaar niet op. Dat laat zijn management zaterdag weten aan het ANP, in reactie op de uitnodiging die André Rieu de zanger deed.

1 dag geleden