
James Rodriguez staat voor rentree bij Real Madrid
MADRID (ANP) - James Rodriguez staat voor zijn rentree bij Real Madrid. De Colombiaanse middenvelder trainde donderdag weer voluit mee met de selectie van trainer Zinedine Zidane. Rodriguez liep vorige maand bij de nationale ploeg een knieblessure op.
De 28-jarige Colombiaan deed dit seizoen in zeven competitiewedstrijden en twee duels in de Champions League mee. Rodriguez keerde afgelopen zomer terug bij Real Madrid, nadat hij twee seizoenen op huurbasis bij Bayern München had gespeeld. De creatieve middenvelder miste in Duitse dienst door diverse blessures heel wat wedstrijden.
Mogelijk kan Rodriguez zondag tegen Athletic Bilbao weer wat minuten maken voor de Madrilenen, die woensdag in Camp Nou met 0-0 gelijk speelden tegen Barcelona. Beide clubs hebben in de Spaanse competitie nu 36 punten. Zidane mist nog de geblesseerden Eden Hazard en Marcelo.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
23 uur geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
23 uur geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
1 dag geleden