James met Lakers overtuigend naar eindstrijd 'in-season toernooi'
LAS VEGAS (ANP) - LeBron James heeft Los Angeles Lakers aan een plek in de finale van het zogenoemde 'in-season toernooi' van de NBA geholpen. De Lakers, als eerste geplaatst, declasseerden bij de laatste vier New Orleans Pelicans met 133-89.
James, die eind dit jaar zijn 39e verjaardag viert, was in Las Vegas goed voor dertig punten. Bij alle vier zijn pogingen een driepunter te noteren was hij trefzeker. Ook noteerde hij vijf rebounds en acht assists.
De Lakers begonnen moeizaam aan het seizoen, maar boeken de laatste tijd betere resultaten. "Luister, het is pas december, dus ik word er nog niet heel opgewonden van", aldus James. "Ik begrijp dat dit geweldig was, het 'in season toernooi', maar het is nog steeds december."
Eindstrijd
James neemt het komend weekend in de eindstrijd op tegen Indiana Pacers. De Pacers versloegen Milwaukee Bucks met 128-119.
Het is de eerste keer dat de NBA een bekertoernooi binnen het reguliere seizoen organiseert. De dertig clubs werden voor het toernooi verdeeld in zes groepen van vijf ploegen, waarbij de zes groepswinnaars en twee teams met een wildcard naar de kwartfinales gingen. Alle resultaten tellen mee voor het reguliere seizoen, behalve de finale van komend weekend.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. In drie sets was de Amerikaanse top 10-speler Taylor Fritz in de tweede ronde te sterk voor de Nederlander: 6-3 6-7(2) 6-3.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
9 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
12 uur geleden