Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

James als tweede basketballer door grens van 38.000 punten in NBA

James als tweede basketballer door grens van 38.000 punten in NBA

LOS ANGELES (ANP) - LeBron James heeft als tweede basketballer de grens van 38.000 punten in de NBA doorbroken. De 38-jarige Amerikaanse superster van Los Angeles Lakers deed dat in de nipt verloren thuiswedstrijd tegen Philadelphia 76ers (112-113). James is op weg om over enkele weken Kareem Abdul-Jabbar af te lossen als topscorer aller tijden van de NBA.

De nu 75-jarige Abdul-Jabbar maakte 38.387 punten in de Amerikaanse topcompetitie. James staat nu in zijn twintigste seizoen op 38.024 punten. De viervoudig NBA-kampioen speelde tegen de 'Sixers' zijn 1399e wedstrijd in de reguliere competitie, Abdul-Jabbar kwam tot 1560 duels. James is al de topscorer aller tijden van de play-offs met 7631 punten.

De vedette van de Lakers gooide tegen Philadelphia 76ers in totaal 35 punten bij elkaar en gaf ook nog eens 10 assists. Het bleek echter niet genoeg om de 24e nederlaag van het seizoen te voorkomen. Bij de tegenstander blonk Joel Embiid uit met 35 punten en 11 rebounds.

LA Lakers won dit seizoen pas negentien wedstrijden en staat op de dertiende plaats in het westen.

Meer uit Sport

Alcaraz naar kwartfinale in Melbourne door winst op Paul

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de kwartfinale van de Australian Open in Melbourne bereikt. In de vierde ronde versloeg de als eerste geplaatste Spanjaard de Amerikaan Tommy Paul: 7-6 (6) 6-4 7-5.

1 uur geleden
Tennisster Gauff naar kwartfinale van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechië op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.

3 uur geleden
Van de Zandschulp en Griekspoor geven op in dubbelspel

MELBOURNE (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook uitgeschakeld in het dubbelspel van de Australian Open. Ze gaven bij een achterstand van 5-0 in de eerste set op in hun achtste finale tegen de Amerikaan Christian Harrison en Brit Neal Skupski.

3 uur geleden
Wielrenner Vine botst met kangoeroe maar wint Tour Down Under

STIRLING (ANP) - Zelfs een botsing met een kangoeroe kon Jay Vine niet van de eindzege van de Tour Down Under houden. De 30-jarige wielrenner van UAE Team Emirates - XRG kwam in de slotetappe ten val, maar finishte keurig in het peloton.

3 uur geleden
Wielrenner Brennan wint laatste etappe Tour Down Under

STIRLING (ANP) - Matthew Brennan heeft de vijfde en laatste etappe van de Tour Down Under gewonnen. Het Britse talent van Visma-Lease a Bike was na ruim 169 kilometer de snelste in een massasprint in het Australische Stirling.

3 uur geleden
Tennisster Sabalenka naar kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).

8 uur geleden
NBA-duel in Minneapolis uitgesteld vanwege veiligheid

MINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.

13 uur geleden