Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jake Paul wint bokswedstrijd op punten van Mike Tyson

Jake Paul wint bokswedstrijd op punten van Mike Tyson

ARLINGTON (ANP) - YouTuber Jake Paul (27) heeft zijn langverwachte bokswedstrijd tegen bokslegende Mike Tyson (58) gewonnen op punten. Dat beslisten drie juryleden unaniem na acht ronden in de Texaanse stad Arlington.

Er was veel aandacht voor de wedstrijd, de eerste die live door Netflix is uitgezonden en daardoor mogelijk de best bekeken bokswedstrijd in de geschiedenis is.

Veel mensen, onder wie ook Nederlanders, kampten wel met problemen met het streamingplatform voorafgaand en tijdens het duel. Amerikaanse media berichten dat #NetflixCrash in de Verenigde Staten trending was op X.

Jutta Leerdam

Hoeveel mensen de wedstrijd uiteindelijk live hebben bekeken is nog niet bekend. Netflix heeft wereldwijd zo'n 280 miljoen abonnees.

De vriendin van Jake Paul is de Nederlandse langebaanschaatsster Jutta Leerdam. Ook zij was in Arlington bij het duel. "Fight night ready", schreef ze voorafgaand aan het gevecht op TikTok bij een filmpje met de YouTuber.

Klap

Tyson en Paul hadden elkaar in aanloop naar de wedstrijd flink uitgedaagd. De 58-jarige bokser gaf Paul deze week een klap in het gezicht op het podium en verklaarde vervolgens: "Het praten is voorbij."

Paul sneerde vervolgens dat hij de tik niet had gevoeld. "Hij is een boze kleine elf", zei hij voor de camera over zijn veel oudere rivaal. "Het is nu persoonlijk. Hij gaat eraan."

Meer uit Sport

Broeders-Bol loopt voor FBK Games al 800 meter in Ostrava

OSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol komt al uit op de 800 meter op de Gouden Spike in het Tsjechische Ostrava op 16 juni. Dat is vijf dagen voor haar race op de FBK Games in Hengelo, zo maakte de organisatie van de atletiekmeeting in Tsjechië bekend.

7 uur geleden
Voorsprong basketballers San Antonio in finale Western Conference

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een 1-0-voorsprong genomen in de finale van de Western Conference van de NBA. Dankzij een indrukwekkend optreden van sterspeler Victor Wembanyama won de ploeg uit Texas na twee verlengingen met 122-115 bij titelverdediger Oklahoma City Thunder.

23 uur geleden
Volleybalster Daalderop mist groot deel zomerprogramma Oranje

UTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.

1 dag geleden
Grand Départ Tour de France 2028 in Reims na twee keer buitenland

REIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.

1 dag geleden
Internationale turnbond laat Russen en Belarussen weer toe

SHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.

1 dag geleden
Sinner wint in Rome vijfde masterstoernooi van 2026

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.

2 dagen geleden
Di Giannantonio wint GP van Catalonië na chaotische race

BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.

2 dagen geleden