Jake Paul wint bokswedstrijd op punten van Mike Tyson
ARLINGTON (ANP) - YouTuber Jake Paul (27) heeft zijn langverwachte bokswedstrijd tegen bokslegende Mike Tyson (58) gewonnen op punten. Dat beslisten drie juryleden unaniem na acht ronden in de Texaanse stad Arlington.
Er was veel aandacht voor de wedstrijd, de eerste die live door Netflix is uitgezonden en daardoor mogelijk de best bekeken bokswedstrijd in de geschiedenis is.
Veel mensen, onder wie ook Nederlanders, kampten wel met problemen met het streamingplatform voorafgaand en tijdens het duel. Amerikaanse media berichten dat #NetflixCrash in de Verenigde Staten trending was op X.
Jutta Leerdam
Hoeveel mensen de wedstrijd uiteindelijk live hebben bekeken is nog niet bekend. Netflix heeft wereldwijd zo'n 280 miljoen abonnees.
De vriendin van Jake Paul is de Nederlandse langebaanschaatsster Jutta Leerdam. Ook zij was in Arlington bij het duel. "Fight night ready", schreef ze voorafgaand aan het gevecht op TikTok bij een filmpje met de YouTuber.
Klap
Tyson en Paul hadden elkaar in aanloop naar de wedstrijd flink uitgedaagd. De 58-jarige bokser gaf Paul deze week een klap in het gezicht op het podium en verklaarde vervolgens: "Het praten is voorbij."
Paul sneerde vervolgens dat hij de tik niet had gevoeld. "Hij is een boze kleine elf", zei hij voor de camera over zijn veel oudere rivaal. "Het is nu persoonlijk. Hij gaat eraan."
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
1 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
2 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
5 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
8 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
18 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
22 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
22 uur geleden